logo Strefa Twórcza Fotografia

Dron na wesele – para młoda w obliczu podniebnych przestrzeni!

scroll bottom

Dron na wesele to nowoczesna usługa, która poszerza dotychczasowe możliwości fotografa oraz kamerzysty. Ten latający bezzałogowiec, który waży niespełna 570 gramów, potrafi uchwycić nietypowe kadry. Para młoda, prezentuje się niezwykle i pięknie w obliczu podniebnych przestrzeni, jakie wykonuje zdalnie sterowana kamera. Dron jest gwarancją zapierających dech w piersi zdjęć ślubnych, reklamowych lub biznesowych!

filmowanie dronem Szczecin

Nutka nowoczesności wśród tradycji

Zdjęcia z drona to niesamowity dodatek do tradycyjnych kadrów wykonanych z ziemi. Świat z perspektywy lecącego ptaka wygląda zupełnie inaczej. A nawet lepiej! Sesja ślubna na szczycie góry a może oszałamiający widok pomostu z zakochaną parą z przestworzy? Takie ujęcia najczęściej wywołują dreszcz na ciele oglądających. Zachwyt powoduje dystans, który dzieli drona z osobami w kadrze. Całkiem niedawno takie ujęcia były zarezerwowane dla celebrytów, ze względu na niebotyczną cenę usługi. W tej chwili to standard. Zdjęcia dronem w Szczecinie są bardzo popularne.

zdjęcia z drona Szczecin

Zdjęcia i nagrania wysokiej jakości

Ten mały robot ma jednak znacznie więcej możliwości. Może wykonać wyjątkowe nagrania, które urozmaicą popularne teledyski ślubne lub tradycyjne filmy. Ujęcia z powietrza sprawiają, że nagranie ma zupełnie inny – lepszy wymiar. Umiejętnie obsługiwany sprzęt potrafi wyczarować nietuzinkowe kadry. Młodzi otoczeni nieskazitelnym krajobrazem oraz piękną architekturą, biel sukni panny młodej skontrastowana z okalającą przyrodą…. Takie kadry w jakości 48 megapikseli lub nagrania w rozdzielczości 4K zapewniają idealne odzwierciedlenie magii chwili.

zdjęcia z drona Szczecin

Indywidualny styl w obiektach firmowych

Jednak nagrania i zdjęcia podczas opuszczania murów kościoła, lub w czasie ślubnych życzeń to nie wszystko. Ten mały bezzałogowiec wykona również piękne ujęcia obiektów architektonicznych, które mogą ozdobić hol restauracji lub hotelowe korytarze. Zdjęcia dotyczące tematyki Waszej branży ocieplą klimat biura – nadadzą mu charakteru.

zdjęcia z drona Szczecin

Formalności są ważne – filmy z drona Szczecin

Aby skorzystać z możliwości drona, należy sprawdzić, czy miejsca, w których mają odbyć się nagrania, pozwalają na lot dronem. Niestety, są takie lokalizacje, które narzucają na operatora uzyskanie dodatkowej zgody na lot. Gdzie mogą pojawić się problemy? Tuż obok strefy militarnej i lotniska. Do takich miejsc należą również obszary parków narodowych. Jednak wybierając do współpracy profesjonalnego operatora, nie trzeba przejmować się formalnościami. Pilot wystąpi o uzyskanie niezbędnego pozwolenia. Jeśli władze powyższych instytucji się zgodzą, sesja lub nagrania odbędą bez problemu.

Wybierzcie firmę z aktualnymi pozwoleniami

Obecnie Unia Europejska ujednolica przepisy na terenie wszystkich krajów członkowskich. Profesjonalni piloci ubiegają się właśnie o konwersję wydanego wcześniej pozwolenia. Dlatego ważne jest, by podczas decyzji o współpracy z pilotem zdalnie sterowanej kamery, zwrócić się do osób nie tylko z uprawnieniami, ale też z wiedzą. A więc z gąszczu ofert wybierzcie najlepszych!

certyfikat kompetencji pilota

Kamera w przestworzach – zdjęcia dronem

Organizatorzy ślubu lub imprezy branżowej skupiają się na zapewnieniu zaproszonym gościom optymalnego komfortu. Dlatego bez względu na rodzaj wydarzenia, pilot powinien w taki sposób operować dronem, by nie zakłócać zaplanowanych wydarzeń i nie irytować gości. A reakcje wiadomo –  bywają różne. Zależą głównie od wieku uczestników imprezy. Doświadczony operator w taki sposób poprowadzi latającego robota, by stał się w zasadzie niewidoczny. Tak! To możliwe.

filmowanie dronem Szczecin

Jeszcze się zastanawiacie?
Dron na wesele to najlepszy dodatek, który uchwyci wszystkie wyjątkowe chwile.
Znajdźcie profesjonalnego operatora i cieszcie się magią nie tylko ślubnych zdjęć!

Zobacz nasze filmy z drona!

strefatworczafotografia
F
F