logo Strefa Twórcza Fotografia

Sesja rodzinna Szczecin – prezent na Dzień Babci i Dziadka

scroll bottom

Już niedługo święto kochanych dziadków. Jeśli wciąż szukasz unikatowego prezentu, postaw na profesjonalną sesję zdjęciową dziadków z wnukami. Tylko u nas otrzymasz piękne zaproszenie, które możesz wręczyć seniorom w tym wyjątkowym dniu. Postaw na rodzinną sesję zdjęciową w Szczecinie i świetną zabawę. Z nami zatrzymasz czas!

Sesja zdjęciowa w prezencie – unikatowe fotografie

Każda okazja jest dobra na zrobienie pamiątkowych fotografii. Wasz ulubiony fotograf na ślub w Szczecinie w swoim studio fotograficznym wyczaruje dla Was przepiękne zdjęcia z okazji święta dziadków. Z tej okazji możecie skorzystać z promocyjnej ceny i zupełnie nowych aranżacji. W naszym studiu fotograficznym czeka na Was mięciutka sofa, stylowy fotel uszak oraz uwielbiana przez wszystkie dzieciaki…huśtawka! Dziadkowie z pewnością będą zachwyceni.

Nasza oferta to odpowiedź na indywidualne potrzeby każdej rodziny. Oferujemy zdjęcia rodzinne dziadków z wnukami, portretowe wnuków lub dziadków, a także zdjęcia grupowe. Z tej wyjątkowej okazji proponujemy Wam również zdjęcia pokoleniowe z ramką w dłoni złożone z dwóch a nawet 3 i więcej kadrów. Aby zadowolić wszystkie fotograficzne gusta, posiadamy kilkadziesiąt teł fotograficznych oraz aranżacji w studio do wyboru.

Z każdej sesji z okazji Dnia Babci i Dziadka można wybrać najlepsze kadry. Na specjalne życzenie wywołujemy zdjęcia, oprawiamy lub projektujemy okazjonalny album zdjęciowy.

Nie czekaj, już dziś zarezerwuj sesję zdjęciową z okazji Dnia Babci i Dziadka!

Rodzinna sesja zdjęciowa – szczegóły:

  • PAKIET 6 zdjęć 200 zł (sesja dedykowana tylko dla dzieci);
  • PAKIET 10 zdjęć 300 zł (liczba osób uczestniczących w sesji max 4);
  • PAKIET 15 zdjęć 400 zł (liczba osób uczestniczących w sesji max 6);
  • PAKIET 20 zdjęć 500 zł (liczba osób uczestniczących w sesji max 10);
  • VOUCHER prezentowy z indywidualną personalizacją przygotujemy na życzenie 🙂
  • Czas realizacji to tylko 5 dni roboczych – od wykonania zdjęć do przekazania ich Klientowi;
  • Rezerwacja terminu odbywa się telefonicznie, mailowo, za pomocą formularza na naszej stronie lub poprzez Fanpage FB – 7 dni w tygodniu w godzinach 10-18;
  • Jesteśmy otwarci na współpracę z PRZEDSZKOLAMI – minimalna grupa dzieci to 15 osób;
  • Możliwość oprawy/wywołania zdjęć na życzenie na papierze Fuji silk (jedwab matowy) w cenie: fotografia 15×21 – 4 zł, fotografia 20×30 – 15 zł;
  • Każde zamówienie wysyłamy kurierem na wskazany adres lub do paczkomatu w cenie 15 zł.

Nie czekajcie dłużej!

Zainwestujcie we wspomnienia swoich dzieci.

Piękne fotografie z dziadkami to pamiątka na całe życie!

strefatworczafotografia
F
F