logo Strefa Twórcza Fotografia

Fotobudka na wesele, którą warto wynająć?

scroll bottom

Fotobudka na wesele? Jedni muszą ją mieć, inni nie chcą o niej słyszeć! Zdjęcia w cyfrowym formacie towarzyszą nam każdego dnia. Jednak ich papierowy odpowiednik staje się rzadkością. Właśnie dlatego podczas wesela lub innych imprez okolicznościowych, nie powinno się używać smartfonów lub aparatów. Takie zachowanie jest po prostu passe! Fotorelację warto zostawić dla profesjonalistów. A nowoczesne fotobudki należą do ich teamu!

Największą zaletą fotobudki na wesele jest to, że drukuje zdjęcia „od ręki”. Właśnie na tym polegał fenomen kultowego aparatu Palaroid, nim do powszechnego obiegu zostały wprowadzone popularne dziś smartfony. Pamiętacie go jeszcze? Szalona zabawa umieszczona w drukowanym kadrze, połączona z dedykacją będzie najlepszą pamiątką dla nowożeńców. A tuż po weselu będziecie mogli ją zabrać z sobą do domu. Najlepsi usługodawcy dorzucą do tego zestawu odpowiednie tło, personalizację zdjęć, oraz pendrive ze zdjęciami w wersji cyfrowej gratis. I właśnie na tym polega cały fenomen fotobudki!

fotobudka Strefa Twórcza Fotografia

Fotka z fotobudki na weselu w Szczecinie zamiast selfi

Do Polski dotarła już moda na specjalne koszyki, do których „wypada” wrzucić własny telefon, by go zwyczajnie nie używać. Goście podczas wesela powinni się odstresować, mieć czas na rozmowę i zabawę. Wrzucanie relacji do mediów społecznościowych jest bardzo nie na miejscu. Są wśród Was i tacy, którzy bez ogródek na zaproszeniach umieszczają prośbę lub ikonkę, która jest jednoznaczna z zakazem fotografowania. I choć opinii na ten temat jest wiele, to profesjonaliści wiedzą, że takie decyzje mają wbrew pozorom wiele pozytywnych skutków.

fotobudka na wesele Szczecin

Pomimo tego, że fotobudka na wesele jest na liście „must have” od kilku sezonów, wciąż stanowi świetną atrakcję także podczas studniówki, urodzin, oraz innych imprezach okolicznościowych. Uśmiechnięci weselnicy ochoczo pozują na tle wybranym przez organizatorów. Jedni wolą budki w wersji nowoczesnej z podświetleniem ledowym – tutaj świetnie sprawdzi się dmuchana kabina, która doda klimatu każdej imprezie. Inni zdecydują się na nieco bardziej stonowane, gotowe tła, które będą pasowały do motywu przewodniego wesela. Każdy wybór jest dobry!

fotobudka na wesele Szczecin

Kadry grupowe na luzie i bez stresu!

Co ciekawe, ten ślubny gadżet może mieć nawet małą przewagę nawet nad doświadczonym fotografem na ślub. Na każdej imprezie znajdzie się garstka gości, których aparat fotografa zwyczajnie onieśmiela. Gdy tylko profesjonalista z aparatem pojawi się na horyzoncie, nie potrafią być sobą – ich kąciki ust nawet nie drgną! Świetną alternatywę stanowi wówczas mała budka robiąca zdjęcia automatycznie. Przed nią każdy uczestnik zabawy jest wyluzowany. Jeśli organizatorzy zdecydują się na dmuchaną kabinę zamiast standardowego tła, to nieśmiali weselnicy będą mogli się sfotografować w optymalnej strefie komfortu. A to klucz do naturalnych kadrów wypełnionych po brzegi emocjami!

Wbrew pozorom fotobudka nie musi być dostępna podczas całej imprezy. Zazwyczaj czas wynajmu zależy od ilości gości. Profesjonaliści biorą również pod uwagę liczbę młodszych uczestników wesela. Nie wybierajcie też najtańszej oferty na fotobudkę w Szczecinie. Niska cena nie zawsze bowiem idzie w parze z jakością usługi. Weźcie pod uwagę, czy wybrany pakiet w cenie uwzględnia także obecność asystenta, który pomoże obsłużyć ten nowoczesny gadżet. Pamiętajcie, że każdy pakiet z fotobudką można swobodnie dopasować do Waszych indywidualnych potrzeb.

fotobudka na wesele Szczecin

Branża fotograficzna jest bardzo dobrze rozwinięta. Proponowane fotobudki na wesele mają bardzo dobre parametry, świetnie się prezentują i nadają wyjątkowy klimat podczas zabawy. W połączeniu z profesjonalnym fotografem stworzą niezawodny team, który uchwyci emocje bliskich osób oraz ich uśmiechnięte twarze. A co najważniejsze utrwali je na papierze. Wspomnienia zabezpieczone w taki sposób, pozwolą wrócić w każdej chwili do wydarzeń sprzed lat.

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu fotobudki!

strefatworczafotografia
F
F