logo Strefa Twórcza Fotografia

Efektowna sesja zdjęciowa w studiu fotograficznym?

scroll bottom

Kompleksowa obsługa klienta to nie tylko magiczne zdjęcia z wesela. Dobry fotograf zdobędzie zaufanie klienta i będzie mu towarzyszył podczas wszystkich wyjątkowych chwil w życiu. Ślub to początek kolejnego rozdziału. Jeśli złapiecie wspólne flow, to za jakiś czas ten sam profesjonalista może wykonać Waszą sesję brzuszkową, noworodkową i wiele innych!

Na co zwrócić uwagę planując profesjonalną sesję zdjęciową w Szczecinie? Ten poradnik pomoże Wam przygotować się do kadrów w czeluściach studia fotograficznego lub w plenerze. Każda sesja to inna przygoda. Dlatego przygotowania nie zawsze wyglądają tak samo. A więc zaczynamy.

Kobiece akty w sesji buduarowej

Efektem sesji buduarowej są popularne dziś kadry, odkrywające kobiece tajemnice. Kadry, które mają utrwalić mijające piękno kobiecego ciała. Aby zrealizować taką sesję, modelka powinna być w bardzo dobrej formie zarówno psychicznej jak i fizycznej. Oznacza to, że kobieta musi czuć się idealnie we własnej skórze. Warto przygotować wcześniej kilka wymarzonych kadrów innych kobiet. Udać się wcześniej do makijażystki, odświeżyć kolor włosów. Aby efekt końcowy był oszałamiający, podczas przygotowań należy zwrócić uwagę na detale. Jadąc do studia, zarezerwujcie zapas czasu. Pośpiech i stres nigdy nie są dobrymi sprzymierzeńcami.

zdjęciowa sesja kobieca Szczecin

 

Początek wspólnej przyszłości – sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska wykonana w czasie wiru ostatnich przygotowań do ślubu nie będzie efektowna. Warto umówić się do fotografa znacznie wcześniej – nawet 2-3 miesiące przed datą ślubu. Najczęściej wykonuje się takie kadry w plenerze. Jednak nie stanowi to żadnej reguły. Po ustaleniu terminu, w wieczór poprzedzający sesję warto się zrelaksować. Dobre nastroje oraz pozytywne emocje z łatwością wychwyci profesjonalny sprzęt fotograficzny. Pamiętajcie, że najlepsze zdjęcia oddają rzeczywisty nastrój chwili. A zakochani w sobie ludzie tryskają pozytywną energią! Zwróćcie również uwagę na ubiór, fryzury. Może warto nieco wcześniej odwiedzić galerię handlową? Zdjęcia narzeczeńskie to świetna pamiątka, która w późniejszych latach pokaże, jak się razem zmienialiście.

sesje narzeczeńskie Szczecin

Sesja ślubna w Szczecinie – kadry owiane magią, tajemnicą i miłością!

Tutaj wiele tłumaczyć nie trzeba. Jednak z tego rodzaju zdjęć warto „ściągnąć” dobre nawyki. Pieczołowicie przygotowywana sceneria, idealnie skręcone loki opadające na ramiona panny młodej, nienagannie wyprasowana koszula i spinki w mankietach, które nadają nonszalancji… Tak, tak wiemy! Każda sesja jest inna. Jednak takie przygotowania przed spotkaniem z fotografem ślubnym powinny być stałym elementem każdej sesji fotograficznej w Szczecinie. W efekcie końcowym zdjęcia powalają swoją lekkością i perfekcjonizmem. Pamiętajcie, nawet spacer po rozgrzanym piasku na plaży nie powinien się odbywać w pogniecionej koszuli!

fotograf na ślub Szczecin

Nierozerwalne więzi rodzinne na zdjęciu?

Sesje rodzinne ukazują emocje i uczucia. Rodzina jest dla wielu z Was najważniejszym elementem życiowej układanki. Jednak, gdy przed obiektywem ma ustać więcej niż dwie osoby, przygotowania wyglądają nieco inaczej. Zazwyczaj godzina rozpoczęcia sesji jest dopasowana do trybu dnia najmłodszych członków rodziny. Należy wziąć pod uwagę drzemkę, oraz posiłek, by dziecko nie było głodne. Wesołe maluchy nadają zdjęciom zupełnie innego wymiaru. Pamiętajcie – niektóre kadry będą powtarzane kilka razy, więc powinniście uzbroić się w cierpliwość. Fotografia dziecięca nie należy do najłatwiejszych, jednak doświadczony fotograf, sprosta oczekiwaniom rodziców.

sesja rodzinna Szczecin

Sesja noworodkowa – Szczecin z najmłodszym pokoleniem w kadrze

Level master wśród sesji fotograficznych, to zdjęcia dla noworodków. Jak ułożyć delikatne ciało dziecka, by wyglądało naturalnie i nie wybudziło ze snu malucha? Doświadczony fotograf nie będzie miał z tym problemu. W sesjach noworodkowych ważny jest także czas. By uchwycić w kadrze cud, jakim jest nowo narodzone dziecko, trzeba spotkać się z fotografem w okresie 2 tygodni od porodu. Dzieci w tym wieku są jeszcze bardzo ospałe, co umożliwi wykonanie tkliwych zdjęć pamiątkowych. Na sesję noworodkową, która odbywają się w studiu fotograficznym, należy zabrać z sobą dodatkową porcję mleka, pampersy, kilka kocyków. Noworodki nie kontrolują swoich potrzeb, więc w ramach gratisu mogą pojawić się życiowe niespodzianki. Jeśli sesja ma się odbyć w zaciszu własnego domu, wszystko będziecie mieli „pod ręką”.

sesje noworodkowe Szczecin

Sesja ciążowa – nieograniczone piękno kobiecego ciała

W tym zawodzie profesjonalizm oraz wzbudzenie zaufania wśród klientów są bardzo ważne. Sesja ciążowa ukazuje piękno kobiecego ciała, które nosi w sobie nowe życie. Takie zdjęcia wykonuje się w trzecim trymestrze ciąży, gdy brzuszek jest już dobrze widoczny. Najlepiej umówić się z fotografem w 7 lub 8 miesiącu ciąży. Profesjonalne studia fotograficzne posiadają w swojej ofercie wiele sukni, które dodadzą ciężarnej kobiecie kobiecości i szyku. Zdjęcia są wykonywane w kilku odsłonach. Wszystko odbywa się zgodnie ze wskazówkami klientów. Profesjonalny fotograf z pewnością dopasuje tempo wykonywanej sesji do możliwości modelki. Kadry mogą być zarówno indywidualne, jak i w towarzystwie partnera.

sesja brzuszkowa Szczecin

Sesja zdjęciowa w Szczecinie to prawdziwa okazja do zatrzymania ważnych momentów w życiu każdego z nas. Wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, efektowne dodatki tematyczne, korzystne oświetlenie i profesjonalne oko fotografa w efekcie końcowym mogą naprawdę zaskoczyć. A pamiątka w postaci zdjęć, będzie skutecznie cieszyła oko przez całe życie!

Zapoznaj się z ofertą naszego studia!

strefatworczafotografia
F
F