logo Strefa Twórcza Fotografia

Sesja wiosenno-wielkanocna w Szczecinie

scroll bottom

Za oknem coraz więcej słońca, a każdy dzień jest dłuższy od poprzedniego? To znak, że przyszedł już czas długo wyczekiwanych sesji wiosenno-wielkanocnych. W naszym studiu czekają na Was pastelowe dekoracje, które sprawią, że poczujecie się jak na zielonej łączce. Sprawdź, dlaczego warto zarezerwować sesję już dziś!

Wiosenno-wielkanocne sesje zdjęciowe w Szczecinie

Sesje wiosenno-wielkanocne to radosne i beztroskie chwile spędzone przed obiektywem w naszym studiu fotograficznym w Szczecinie.

Jeśli wciąż nie możesz uwierzyć, że dzieci tak szybko rosną i masz wrażenie, że Twój czas ucieka niczym wielkanocny zajączek, zainwestuj w rodzinne wspomnienia.

Sesja zdjęciowa wykonana w profesjonalnym studiu z wykorzystaniem wiosenno-wielkanocnych rekwizytów to idealny pomysł na prezent świąteczny oraz pamiątka na całe życie.

Ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi oraz wesoła atmosfera sprawią, że maluchy szybko się otwierają i świetnie pozują do zdjęć. W naszym obiektywie zobaczysz szczęśliwe oczka swojego dziecka, roześmianą buzię i naturalną pozę.

Postaw na wspomnienia! Zarezerwuj termin już dziś i zrób wspaniały prezent swoim bliskim. Nie zapomnij odpowiednio skomponować stroju swoich pociech. Postaw na jednokolorowe, pastelowe barwy, by nie przyćmić ich blasku w naszym wiosennym studiu.

Współpracujemy ze żłobkami i przedszkolami na terenie Szczecina.

Przygotowujemy indywidualną ofertę, w której oprócz sesji oferujemy oprawę zdjęć oraz zdjęcia w wersji cyfrowej. A całość w konkurencyjnej cenie!

Termin realizacji marzec i kwiecień 2024 r.

Postaw na dobrą zabawę w Studiu Fotografii Twórczej w Szczecinie!

strefatworczafotografia
F
F