logo Strefa Twórcza Fotografia

Dlaczego warto umówić się na sesję świąteczną w Szczecinie?

scroll bottom

Magię nadchodzących świąt czuć już w powietrzu, co oznacza, że w naszym studiu fotograficznym przyszedł czas na sesje świąteczne w Szczecinie. Jak co roku – przygotowaliśmy dla Ciebie zupełnie nowe scenerie, by świąteczne fotografie na długo przywoływały bożonarodzeniową magię i zawsze wywoływały uśmiech.

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z okazji i umówić się na sesję zdjęciową w naszym studio? Podobają Ci się świąteczne kadry, ale Twoje dzieci są tak energiczne, że boisz się o wyrzucenie „kasy w błoto”? Zanim podejmiesz decyzję, przedstawimy Ci korzyści, które płyną ze współpracy z nami.

Jak przygotować się do sesji świątecznej?

Jeśli weźmiesz pod uwagę poniższe rady, to efekt naszej współpracy będzie zachwycający:

 • aby zdjęcia były efektowne, przemyśl strój członków rodziny. Idealnie prezentują się typowo świąteczne stylizacje, ale w bożonarodzeniową scenerię dobrze wkomponuje się też odzież w kolorze czerwonym, granatowym, białym, czarnym i w odcieniu butelkowej zieleni. Świetnie wyglądają podobne stroje, np. mama i córka w takich samych sukienkach, lub cała rodzina w jeansach, białych koszulkach i czapkach świętego Mikołaja.
 • nie stresuj się – fotograf to też człowiek. Mamy odpowiednie podejście do dzieci, umiemy z nimi rozmawiać i skutecznie zachęcić je do współpracy.

sesje świąteczne Szczecin

Sesja świąteczna – idealny pomysł na prezent

Podczas sesji świątecznej zawsze udaje nam się zrobić co najmniej kilkanaście wyjątkowych ujęć, które Cię zadowolą. W swojej pracy fotografowaliśmy już dzieci szczególnie wrażliwe, zamknięte w sobie lub dotknięte niepełnosprawnością ruchową. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w indywidualnej pracy z dziećmi nasi klienci zawsze mają problem z wyborem zdjęć do wywołania w formie świątecznej pocztówki – wszystkie są piękne i zachwycające.

A zatem nie obawiaj się, że sobie nie poradzimy. Nie bez powodu mamy grono stałych klientów, którzy każdego roku odwiedzają nasze świąteczne studio fotograficzne.

Sesja świąteczna to świetny prezent dla rodziny i idealna pamiątka, która zachwyca przez wiele lat. Zdjęcia wykonywane cyklicznie to jedyna możliwość ujrzenia, jak na przestrzeni czasu zmieniają się Twoi najbliżsi.

sesje świąteczne Szczecin

Sesja świąteczna w studiu fotograficznym w Szczecinie – szczegóły:

 • Aby wykonać sesję świąteczną, niezbędne jest wcześniejsza rezerwacja terminu. Zapisy prowadzimy przez 7 dni w tygodniu w godzinach 9-18.
 • Każdy może wziąć udział w sesji świątecznej – fotografujemy rodziny bez względu na wiek, więzi krwi, kraj zamieszkania, język.
 • Sesje świąteczne wykonujemy także w żłobkach i przedszkolach – w tym przypadku zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji.
 • Sesje zrealizowane do 12 grudnia 2021 roku mają gwarancję dostarczenia do 24 grudnia 2021 r.
 • Im wcześniej się z nami umówisz, tym łatwiej dopasujemy termin do Twoich oczekiwań.

sesje świąteczne Szczecin

Ile kosztuje sesja świąteczna w Szczecinie?

 • 6 zdjęć w wersji cyfrowej – 200 zł
 • 12 zdjęć w wersji cyfrowej – 300 zł
 • 18 zdjęć w wersji cyfrowej – 400 zł

Po otrzymaniu wersji cyfrowej możesz zamówić u nas dowolną ilość odbitek na papierze Fuji jedwab mat silk w cenie:

 • fotografia 15×21 – 4 zł
 • fotografia 20×30 – 15 zł

Gotowe zdjęcia wyślemy do Ciebie kurierem lub za pośrednictwem paczkomatu – koszt wysyłki to 15 zł. Nie ma możliwości odbioru zdjęć osobiście.

sesja świąteczna Szczecin

Nie zwlekaj, zarezerwuj termin już dziś i rozpocznij przygotowania do magicznej sesji świątecznej!

kontakt i mapka dojazdu

strefatworczafotografia
F
F