logo Strefa Twórcza Fotografia

Dlaczego warto umówić się na sesję świąteczną w Szczecinie?

scroll bottom

Magię nadchodzących świąt czuć już w powietrzu, co oznacza, że w naszym studiu fotograficznym przyszedł czas na sesje świąteczne w Szczecinie. Jak co roku – przygotowaliśmy dla Ciebie zupełnie nowe scenerie, by świąteczne fotografie na długo przywoływały bożonarodzeniową magię i zawsze wywoływały uśmiech.

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z okazji i umówić się na sesję zdjęciową w naszym studio? Podobają Ci się świąteczne kadry, ale Twoje dzieci są tak energiczne, że boisz się o wyrzucenie „kasy w błoto”? Zanim podejmiesz decyzję, przedstawimy Ci korzyści, które płyną ze współpracy z nami.

Jak przygotować się do sesji świątecznej?

Jeśli weźmiesz pod uwagę poniższe rady, to efekt naszej współpracy będzie zachwycający:

  • aby zdjęcia były efektowne, przemyśl strój członków rodziny. Idealnie prezentują się typowo świąteczne stylizacje, ale w bożonarodzeniową scenerię dobrze wkomponuje się też odzież w kolorze czerwonym, granatowym, białym, czarnym i w odcieniu butelkowej zieleni. Świetnie wyglądają podobne stroje, np. mama i córka w takich samych sukienkach, lub cała rodzina w jeansach, białych koszulkach i czapkach świętego Mikołaja.
  • nie stresuj się – fotograf to też człowiek. Mamy odpowiednie podejście do dzieci, umiemy z nimi rozmawiać i skutecznie zachęcić je do współpracy.

sesja świąteczna boże narodzenie 2022

Sesja świąteczna – idealny pomysł na prezent

Podczas sesji świątecznej zawsze udaje nam się zrobić co najmniej kilkanaście wyjątkowych ujęć, które Cię zadowolą. W swojej pracy fotografowaliśmy już dzieci szczególnie wrażliwe, zamknięte w sobie lub dotknięte niepełnosprawnością ruchową. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w indywidualnej pracy z dziećmi nasi klienci zawsze mają problem z wyborem zdjęć do wywołania w formie świątecznej pocztówki – wszystkie są piękne i zachwycające.

A zatem nie obawiaj się, że sobie nie poradzimy. Nie bez powodu mamy grono stałych klientów, którzy każdego roku odwiedzają nasze świąteczne studio fotograficzne.

Sesja świąteczna to świetny prezent dla rodziny i idealna pamiątka, która zachwyca przez wiele lat. Zdjęcia wykonywane cyklicznie to jedyna możliwość ujrzenia, jak na przestrzeni czasu zmieniają się Twoi najbliżsi.

sesja świąteczna boże narodzenie 2022

Sesja świąteczna w studiu fotograficznym w Szczecinie – szczegóły:

  • Aby wykonać sesję świąteczną, niezbędne jest wcześniejsza rezerwacja terminu.
  • Każdy może wziąć udział w sesji świątecznej – fotografujemy rodziny bez względu na wiek, więzi krwi, kraj zamieszkania, język.
  • Sesje świąteczne wykonujemy także w żłobkach i przedszkolach – w tym przypadku zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji.
  • Im wcześniej się z nami umówisz, tym łatwiej dopasujemy termin do Twoich oczekiwań.

sesja świąteczna boże narodzenie 2022

Ile kosztuje sesja świąteczna w Szczecinie?

10 zdjęć w wersji cyfrowej – 300 zł (dodatkowy pakiet 5 zdjęć +100 zł)

Zdjęcia w wersji cyfrowej po profesjonalnej obróbce, przekazujemy za pomocą linku do pobrania galerii z dysku internetowego (chmury).

sesje świąteczne w Szczecinie

Po otrzymaniu wersji cyfrowej możesz zamówić u nas dowolną ilość odbitek na papierze Fuji jedwab mat silk w cenie:

  • fotografia 15×21 – 5 zł
  • fotografia 20×30 – 25 zł

Gotowe zdjęcia wyślemy do Ciebie kurierem lub za pośrednictwem paczkomatu – koszt wysyłki to 15 zł. Nie ma możliwości odbioru zdjęć osobiście.

Nie zwlekaj, zarezerwuj termin już dziś i rozpocznij przygotowania do magicznej sesji świątecznej!

Jak do nas trafić?

Adres naszego studio:

ul. Firlika 20

71-637 Szczecin

KONTAKT

strefatworczafotografia
F
F