logo Strefa Twórcza Fotografia

Wesele – jak sprawić, aby było niezapomniane?

scroll bottom

Dzień ślubu to jedna z najważniejszych dat naszego życia – niestety, bywa też jedną z bardziej stresujących. Podobno poziom stresu tuż przed sakramentalnym “tak” można porównać tylko z dniem egzaminu maturalnego. Jak więc sprawić, by dzień ślubu był idealny i niezapomniany?

Wybór fotografa na ślub to jedna z najważniejszych decyzji – wiąże się z dużym ryzykiem, a także wielką odpowiedzialnością. Co prawda nie wpływa on bezpośrednio na przebieg Ceremonii i zabawy weselnej – jak chociażby DJ lub zespół weselny – ale od ich umiejętności i doświadczenia zależy, jak zapamiętamy ślub, który w końcu zdarza się raz w życiu! Co warto więc rozważyć przed wyborem fotografa ślubnego?

Barbara i Ryszard fotograf ślubny Szczecin

Ślub Barbary i Ryszarda 2020 r.

Najważniejsze wydarzenie w życiu zakochanych!
Jak dobrać odpowiedniego fotografa na wesele?

Fotografia ślubna to rodzaj sztuki – dobry fotograf na wesele musi nie tylko wykazywać się kreatywnością, ale także umieć wybrać i uchwycić odpowiednie momenty, często ulotne, jak np. moment założenia obrączek. Wybierając fotografa ślubnego obowiązkowo należy zapoznać się z jego się z portfolio. Ważne, aby reportaż zawierał nie tylko ujęcia z Ceremonii, ale także z przygotowań Pary Młodej, pierwszego tańca, sesji ślubnej – daje nam to pewność, że potrafią poradzić sobie z każdą ewentualnością. Należy też zwrócić uwagę na sposób obróbki i retuszu zdjęć. W dużej mierze są zależne od indywidualnego poczucia estetyki fotografa ślubnego – oczywiście, uwzględniają również uwagi swoich klientów. Warto jednak zdecydować się na usługi fotografów, których zdjęcia wyraźnie do nas “przemawiają”.

Warto także zapoznać się z ofertą i porównać ją ze swoimi oczekiwaniami. Reportaż ślubny planujemy rozpocząć od Ceremonii czy raczej już od przygotowań – jak np. układanie włosów Panny Młodej, zdenerwowany uśmiech Pana Młodego?

Profesjonalnego fotografa ślubnego można poznać także po chęci poszerzania swojej wiedzy i stałego rozwoju. Jak w każdej branży, w fotografii ślubnej także zmieniają się trendy oraz wprowadzane są nowe rozwiązania, które bardziej odpowiadają potrzebom klientów. Z tego względu przeprowadzane są specjalne warsztaty i szkolenia dla fotografów. Uczestnictwo w nich pozwala na sprostanie wymagań klientów – a podczas tak ważnego dnia ich zadowolenie jest rzeczą najważniejszą. To dla Państwa Strefa Twórcza Fotografia wciąż się rozwija! Wszystkie swoje plany i oczekiwania warto spisać – stworzona w ten sposób lista kryteriów ułatwi nam wybór odpowiedniego fotografa na wesele.

Barbara i Ryszard fotograf ślubny Szczecin

Reportaż z przygotowań Panny Młodej

Jak urozmaicić wesele?
Polecamy wynajem interaktywnej fotobudki!

Kompleksowa obsługa fotograficzna, którą oferujemy, to nie tylko zdjęcia reportażowe z wesela oraz sesja Pary Młodej (wykonywana w inny dzień, z uwagi na mniej stresujące okoliczności i większą wygodę klientów). Dobry fotograf potrafi wprowadzić elementy nie tylko urozmaicające album ze zdjęciami ślubnymi, ale także zapewnić rozrywkę Waszym gościom. Jednym z najczęściej spotykanych rozwiązań jest fotobudka. Warto jednak wybrać studio fotograficzne dysponujące najwyższej jakości sprzętem – jak na przykład nasza fotobudka najlepszego producenta Smove. Nowoczesna, interaktywna, zapewniająca mnóstwo zabawy, niezliczona ilość gadżetów przyniesie radość nie tylko samym gościom, ale również Wam – Parze Młodej. Oprócz klasycznych, pięknych i wzruszających wspomnień, będziecie mieć również te wesołe, spontaniczne, zabawne i niezwykle pozytywne.
Jest to inwestycja, która przyniesie zysk w postaci dobrej zabawy i zadowolenia Waszych gości. Wasze wesele zostanie urozmaicone fotograficzną atrakcją dla każdego.

fotobudka na wesele Szczecin

Zachowaj wspomnienia!
Projektujemy albumy ślubne

Najważniejszym celem zatrudnienia fotografa ślubnego są uwiecznione na zdjęciach wspomnienia z tego ważnego dnia. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość przelania tych wspomnień z nośnika cyfrowego na papier. Umożliwiamy Wam skomponowanie własnej fotoksiążki lub albumu – to Państwo Młodzi decydują o ostatecznym wyglądzie swojego projektu. Możecie spersonalizować swój album wg. własnego pomysłu – wybrać materiał okładki, kolor kart, rozmiar, a także co ma się z nim znaleźć. O jakość wykonania zadbamy my – tak, abyście z chęcią po latach wracali do tych wspomnień.

Fotograf i kamerzysta na wesele w jednym pakiecie?
Bardzo dobry pomysł!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, trendom ślubnym, wygodzie oraz Waszym życzeniom oferujemy pełen pakiet usług – reportaż fotograficzny oraz reportaż ślubny w formie filmu. Wynajęcie kamerzysty na ślub jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, zaraz po zatrudnieniu fotografa na wesele. Film z Waszej uroczystości pozwala uwiecznić więcej szczegółów Ceremonii – na przykład wypowiadane “tak”, emocje które temu towarzyszą, łzy i śmiech. Pełnometrażowy film trwa 60-90 minut i przedstawia ważne momenty uroczystości, które Państwo Młodzi chcą zapamiętać na całe życie. Dodatkowo otrzymacie teledysk ślubny o długości około 3 minut, który przygotujemy z najciekawszych ujęć i w dużym skrócie przedstawimy najważniejsze wydarzenia z Waszej uroczystości, abyście Wy jak i Wasi goście mogli na tą krótką chwilę przenieść się jeszcze raz do tych wspaniałych i niezapomnianych wydarzeń.

Magdalena i Marcin fotograf ślubny SzczecinZobacz przykładowy teledysk ślubny

Zapoznaj się z naszą ofertą!

strefatworczafotografia
F
F