logo Strefa Twórcza Fotografia

Zabawy na wesele a ślub doskonały w Szczecinie!

scroll bottom

Zastanawiacie się, co zrobić, by zwiększyć atrakcyjność reportażu ślubnego? Szczecin ma w swoich zasobach wielu podwykonawców, dzięki którym powstają twórcze zdjęcia. Ślubne zabawy na weselu integrują gości, podkręcają atmosferę i otwierają morze możliwości przed fotografem na weselu. Sprawdźcie, co warto wykorzystać, by było wesoło i z jajem!

Zabawy weselne, które najczęściej mają miejsce tuż przed oczepinami, są elementem polskiej tradycji. Przed symbolicznym rzucaniem welonem i muszką, goście liczą na przednią zabawę wypełnioną po brzegi gromkim śmiechem. Wbrew pozorom nie tylko młodym zależy na tym, by wszyscy dobrze się bawili. Takim efektem jest również zainteresowany fotograf na ślub. Już tłumaczę dlaczego.

Profesjonalna sesja zdjęciowa – Szczecin na weselu

Podczas wspólnych zabaw weselnych, które najczęściej prowadzi zespół lub wodzirej, goście się integrują. Znikają bariery psychiczne, skraca się dystans, a późniejsza zabawa na parkiecie jest już bardziej wyluzowana. Uśmiechnięte twarze i dynamiczne ujęcia sprawiają, że materiał zbierany przez fotografa na weselu jest zróżnicowany i bardziej atrakcyjny w odbiorze. A zatem wszelkie atrakcje weselne, z punktu widzenia kamerzysty i fotografa na wesele w Szczecinie są bardzo mile widziane.

Jest jednak jedno „ale” – zabawy powinny być nietuzinkowe. Warto wyjść poza utarte ramy i stworzyć niepowtarzalny klimat. Kluczem do przedniej zabawy może być kreatywny wodzirej. Nasz bagaż zawodowych doświadczeń pozwala twierdzić, że niektórzy nie potrafią stanąć na wysokości zadania. Oklepane już zabawy weselne, mogą spowodować, że zdjęcia z reportażu ślubnego w Szczecinie mogą być przeciętne. Któż chciałby oglądać setny raz weselny pociąg lub taniec na gazecie? No właśnie – nikt!

Ślub doskonały Szczecin, czyli ubaw do białego rana

Z tego powodu radzimy Wam dobrze przemyśleć kwestię weselnych podwykonawców. Jeśli zdecydujecie się na współpracę z ludźmi, którzy kochają to co robią, lubią zaskakiwać i zarażają pozytywną energią, to sukces macie gwarantowany. My niejednokrotnie mieliśmy przyjemność współpracować z DJ, który potrafił zmobilizować do wspólnej zabawy nawet dziadków i babcie pary młodej. Serio! Zdjęcia i film są wówczas wesołą pamiątką, taką paczką wspomnień na papierze.

Weselne zabawy oraz sposób prowadzenia wesela ma ogromny wpływ na to, by Wasze marzenie o ślubie doskonałym w Szczecinie mogło się spełnić. Podczas uzgadniania szczegółów współpracy bez krępacji zapytajcie swoich podwykonawców, czego możecie się spodziewać w tej części imprezy. Pamiętajcie, że zbyt popularne zabawy mogą zepsuć klimat weselnych pląsów na parkiecie i sprawić, że ani zdjęcia, ani film Was nie oczarują.

Ślubne zabawy na wesele TOP 5

Oto lista nietuzinkowych zabaw, które świetnie wypadają na zdjęciach z reportażu ślubnego w Szczecinie oraz na filmie lub teledysku. Oczywiście nie musicie się ograniczać wyłącznie do poniższej listy, ale możecie ją potraktować jako wyznacznik nowoczesnych i nieoklepanych zabaw weselnych.

  1. Jeśli dwie drużyny będą brały udział w wyścigu na jeździkach grawitacyjnych, a po drodze będzie trzeba szybko skosztować mocnego trunku, zabawa z pewnością będzie przednia! Wyobrażacie sobie pannę młodą na takim sprzęcie? My już widzieliśmy – ubaw był po pachy, a zdjęcia wyjątkowe i szalone!
  2. Na nartach może jeździć niemal każdy. Ale konkurencja drużynowa, gdzie zadaniem uczestników jest jazda na…3-osobowej narcie, to już niezły wyczyn! Kto pierwszy będzie na mecie?
  3. Balony weselne można dmuchać na wiele sposobów. A czy próbowaliście pompować je na czas przy użyciu węża ogrodowego i rozdzielacza, by jednocześnie mogło to robić kilku weselników? Wcale nie żartujemy! Jeśli jeszcze tego nie robiliście, koniecznie wykorzystajcie ten patent na Waszym weselu!
  4. A może tak telewizyjne show w postaci tańca z gwiazdami, ale w nieco bardziej groteskowej wersji? W tym przypadku świetny fun to zadanie kreatywnych mężczyzn… Piersi z balonów, szminka z torebki ukochanej, peruka z fotobudki, a sukienka? Pamiętajcie, w tym przypadku tylko wyobraźnia Was ogranicza!
  5. Najlepsi wodzireje serwują weselnikom gadżety w postaci 3-osobowych kaftanów. Jak złapać zespołowy balans i pokonać przeciwników? Tego nie da się opisać słowami!

Pamiętajcie, jako organizatorzy macie ogromny wpływ na to, by zdjęcia ze ślubu nie były… nudne. Tak, nie bójmy się tego określenia. Kreatywne zabawy, nietuzinkowe dodatki i świetny wodzirej sprawią, że Wasi goście będą wspominać tę noc jeszcze bardzo długo. Właśnie dlatego, naszym klientom polecamy m.in. fotobudkę na wesele. Kolorowe gadżety sprawiają, że zdjęcia są ciekawsze. A wówczas kamerzysta na weselu oraz fotograf ślubny mogą odtworzyć ten niepowtarzalny klimat i wzbudzić w Was zachwyt!

strefatworczafotografia
F
F