logo Strefa Twórcza Fotografia

Chrzest Święty

scroll bottom

Zdjęcia z Chrztu Świętego to bardzo cenna pamiątka dla dziecka i rodziców. Jako doświadczony zespół fotografów gwarantujemy Wam, że zdjęcia zostaną wykonane z najwyższą starannością. Nasze fotografie z reportażu podczas uroczystości Chrztu Świętego poddawane są starannej szczegółowej obróbce na etapie postprodukcji. Chrzest Święty jest jednym z najważniejszych i niezapomnianych wydarzeń w życiu każdej rodziny, więc nie można także zapomnieć o wynajęciu fotografa – fotografa na Chrzest Święty.

Fotograf na Chrzest Szczecin

Wykonywane przez nas fotografie z Chrztu Świętego zawierają takie chwile jak: przygotowania, sesję zdjęciową dziecka wraz rodziną, reportaż z Ceremonii w Kościele oraz przyjęcie. Podczas reportażu dobry fotograf zawsze znajduje chwilę na sesję portretową najbliższych z dzieckiem oraz ujęcia grupowe.

Fotografia okolicznościowa

Pozwala nam tworzyć zespół pełen pasji oraz kreatywności, dzięki któremu podchodzimy indywidualnie do każdej uroczystości. Najbardziej lubimy klasyczne, eleganckie, ponadczasowe ujęcia. Nie zamykamy się na utarte schematy. Wychodzimy z założenia, że zdjęcie ma być piękne zarówno dzisiaj, jak i za kilkadziesiąt lat. W końcu takie jest założenie fotografa na Chrzest! Zatrzymać upływający czas – choćby na małym skrawku papieru fotograficznego, w taki sposób, aby po latach wróciły dawne emocje.

Kreatywna fotografia

Celem fotografa na Chrzest Święty jest dopracowany rezultat końcowy. Działamy na wielu płaszczyznach, które podnoszą nasze umiejętności i pozwalają w każdej realizacji wnieść innowacyjność i przepełnić ją emocjami. To dzięki naszym staraniom przywołasz cudowne chwile. Opowiemy Waszą historię najpiękniej jak to możliwe. Oferujemy kreatywną fotografię i nietuzinkowe ujęcia.

Sesje zdjęciowe

Wykonujemy również indywidualne okazjonalne sesje zdjęciowe zarówno w naszym studio fotograficznym w Szczecinie, jak i w plenerze. Oferujemy duży wybór akcesoriów do sesji dla dzieci.

Bardzo ważne – posiadamy zaświadczenia z Kurii Metropolitalnej, które upoważniają fotografa do pracy z aparatem podczas Ceremonii.

 

Odnalezienie dobrego fotografa na chrzest jest sprawą priorytetową dla rodziców.

Od nas otrzymasz gwarancję pięknych ujęć.

Fotografujemy Chrzty Święte na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego.

Oferujemy atrakcyjne ceny.

Zapoznaj się z naszą ofertą, zamów fotografa na Chrzest!

strefatworczafotografia
F
F