logo Strefa Twórcza Fotografia

Fotobudka

scroll bottom

Jeśli organizujesz wesele lub imprezę, uwiecznij wspomnienia i wynajmij fotobudkę! Spraw radość swoim gościom i pozwól chwili trwać wiecznie. Fotobudka świetnie nadaje się na przeróżne imprezy, począwszy od wesela po urodziny, eventy firmowe, studniówki, szkolenia czy wieczory panieńskie. Dzięki niej możecie wykonać serię zabawnych zdjęć przy pomocy wielu rekwizytów. Fotobudka jest też idealnym pomysłem na oryginalny prezent. Zabawa trwa jeden wieczór, a rewelacyjne zdjęcia sprawią, że bezcenne wspomnienia pozostaną w pamięci gości na zawsze.

Spraw prezent parze młodej i już dziś zamów fotobudkę na wesele a my przygotujemy imienny Voucher.

Fotobudka na wesele?

Bardzo dobry pomysł!

Jeżeli świętujesz ten szczególny dzień w Twoim życiu, uwiecznij go, w najbardziej wyjątkowy sposób. Fotobudki to urządzenia doskonale znane za oceanem, natomiast naszym kraju moda na fotobudki przyszła stosunkowo niedawno i spotkała się niemal od razu z uznaniem użytkujących. Fotobudka to przenośne studio fotograficzne, a ich obsługa jest w całkowicie automatyczna. Zamawiając u nas fotobudkę np. na imprezy firmowe oprócz dodatków i akcesoriów do sesji otrzymacie wsparcie asystenta, który pomoże w obsłudze urządzenia i zachęci do korzystania przez bawiących się gości. Fotobudka na wesele wzbudza szczególne zainteresowanie. Weselnicy bardzo chętnie korzystają ze wszystkich możliwości urządzenia, tworząc niezapomniane pamiątki w postaci śmiesznych ujęć.

Fotobudka na weselu to spontaniczna zabawa i wiele radości.
Nasze fotobudki są często zapraszane przez Młode Pary.
Może i Ty zdecydujesz się na wynajem fotobudki?

Fotobudka na studniówkę!

To najlepszy dowód na to, że zdjęcia imprezy nie muszą być nudne i oklepane! Fotobudka na Studniówkę gwarantuje wspaniałą zabawę i jeszcze lepszą integrację wśród rówieśników. Wystarczy wybrać dla siebie zabawny rekwizyt, aby zapewnić sobie zwariowaną sesję. Dzięki fotobudce każdy maturzysta będzie mógł stworzyć dla siebie oryginalną pamiątkę. Zestaw rewelacyjnych zdjęć pozwoli mu skutecznie utrwalić tę jedyną w swoim rodzaju imprezę.

Fotobudka na imprezę!

Urodziny, imieniny, impreza integracyjna w firmie, wieczór panieński, zabawa sylwestrowa, nieważne gdzie, wynajem fotobudki zawsze będzie świetnym sposobem na zgranie ze sobą uczestników. Wspólna zabawa przed obiektywem zawiąże nowe znajomości i rozkręci nocne szaleństwo!

Bądź kreatywny!

Aby stworzyć niezapomnianą, szaloną imprezę, trzeba sięgnąć po niebanalne pomysły. Jednym z nich jest wynajem fotobudki. To rewelacyjne urządzenie może poprawić atmosferę panującą na przyjęciu z dowolnej okazji. Zabawne akcesoria rozbawią wszystkich obecnych, zachęcając ich do szalonej zabawy. Dzięki niemu każde spotkanie towarzyskie stanie się wydarzeniem, które goście będą wspominać długo po jego zakończeniu. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób zamieszkujących Szczecin oraz okoliczne miejscowości, jednak zachęcamy do kontaktu każdego zainteresowanego Klienta.

Personalizacja wydruku

Już dziś wynajmij fotobudkę, a my dostosujemy zarówno grafikę jak i tekst według własnych upodobań. Każdej Młodej Parze, która zdecyduje się wynająć fotobudkę na wesele przygotujemy indywidualny układ graficzny i na wydrukach z naszej fotobudki będą widnieć imiona nowożeńców łącznie z datą ich ślubu.

 

Fotobudka Szczecin

Powody, dzięki którym zabawa z naszą
fotobudką będzie niepowtarzalna:

Opieka asystenta - fotobudka szczecin

Zapewniamy profesjonalną opiekę asystenta

Indywidualny projekt wydruku z fotobudki na wynajem

Indywidualny projekt wydruku, dopasowany tematycznie do imprezy

Wydruki z fotobudki szczecin

Wydruki z fotobudki mogą być tworzone w formatach 10x15cm lub 5x15 cm

Wydruk z fotobudki w 15 sekund

Wydruk w 10 sekund

Gadżety do sesji z fotobudki

Gadżety do sesji: okulary, wąsy, peruki, maski, zabawne tabliczki i wiele innych.

Jak działa fotobudka?

1

dobierasz odpowiednie gadżety

2

stajesz w wyznaczonym miejscu

3

na ekranie dotykowym naciskasz START

4

w czasie odliczania cały czas na ekranie fotobudki widoczny będzie podgląd kadru.

5

po chwili otrzymujesz wydruk

Nasza fotobudka funkcjonuje w dużym dmuchanym namiocie.
Dodatkowo podświetlana jest efektownym światłem LED.

Zobacz Fotobudkę na filmie!

Oferta

Wynajem Fotobudki

Wesela | Imprezy | Eventy | Studniówki

Interaktywna FOTOBUDKA

Ilość wydruków bez ograniczeń

Zapewniamy akcesoria do sesji

Dobra zabawa gwarantowana!

Dojazd do 50 km w cenie

Księga Gości

Galeria Online

350 zł/h
Zdjęcia z fotobudki
strefatworczafotografia
F
F