logo Strefa Twórcza Fotografia

Sesje kobiece

scroll bottom

Chcesz wydobyć swoją zmysłowość, podkreślić urodę oraz odkryć siebie na nowo? Daj nam chwilę, a sprawimy, że poczujesz się piękna i atrakcyjna! Sesja kobieca to idealna propozycja dla wszystkich kobiet. Przeprowadzane przez nas w Szczecinie i jego okolicy sesje sensualne, glamour czy buduarowe są okazją, by poczuć się wyjątkowo, niecodziennie, ukazać piękno, zmysłowość i wrażliwość kobiecego ciała i duszy – czyli tego, co w tobie najpiękniejsze. Stworzenie wyjątkowego zestawu zdjęć to doskonały sposób, żeby przypomnieć sobie – jestem piękna, jestem atrakcyjna, jestem wyjątkowa.

Sesja zdjęciowa Szczecin

Profesjonalna fotografia kobieca to sztuka, która wymaga wyjątkowego wyczucia, zmysłu estetycznego oraz indywidualnego podejścia do modelki. W studiu Strefa Twórcza można znaleźć wszystko to, co jest potrzebne, by wydobyć z każdej z Pań jej naturalne piękno. Odpowiednio dobrane kreacje, dodatki, make up oraz światło sprawią, że wykonane przez fotografa zdjęcia Cię oszołomią. Chętnie realizujemy także sesje w plenerze. Nasze usługi cieszą się ogromną popularnością mieszkanek Szczecina i okolicznych miejscowości.

Ponadczasowe ujęcia

Sesja zdjęciowa w naszym studio to czas dla Ciebie. Podczas sesji kobiecej dowiesz się, jak przed obiektywem stać się “fotogeniczną”. W przyjaznej atmosferze wykonamy sesję kobiecą, która pokaże Twoje prawdziwe JA! Barwne oraz monochromatyczne portrety ukażą Cię w różnym świetle. Zdjęcia oddające Twoje piękno!

Suknie do sesji kobiecej

Posiadamy ogromny wybór sukni do kobiecych sesji zdjęciowych w najróżniejszych kolorach, krojach i stylach. Drogie Panie nie musicie się martwić o “kreację” podczas sesji. Podczas sesji możesz wykorzystać również swoje rekwizyty aby podkreślić charakter okoliczności.

Styl buduar – glamour, beauty

W odróżnieniu od sesji erotycznych i sesji aktu, sesja buduarowa – to naturalność, swoboda i subtelna aluzja. Taka sesja przypomni Ci, że jesteś kobietą, ukaże Twoją kobiecość oraz piękno i obowiązkowo podniesie Twoją samoocenę. Czy trzeba mówić, jak reagują mężczyźni na taki prezent? Działaj.

Postprodukcja i retusz

Twoja wyjątkowa kobieca sesja zdjęciowa to piękny make-up, stylizacja włosów, dobrane dodatki i bielizna oraz profesjonalny fotograf, który zadba o dobre światło na sesji a w postprodukcji o delikatny retusz, który tylko podkreśli Twoją urodę, bez sztucznego efektu.

Realizujemy Vouchery

Sesja kobieca to świetny prezent na wieczór panieński dla Panny Młodej, lub od niej samej dla przyszłego męża. Często mężczyźni obdarowują swoje ukochane kobiety zaproszeniem na taką sesję zdjęciową. Rosnąca popularność sesji kobiecych jest całkiem uzasadniona. Sesje kobiece realizujemy w profesjonalnym studio fotograficznym w Szczecinie oraz w plenerze.

Fotografia to dla nas więcej niż praca – to nasza pasja!

Sesja zdjęciowa w naszym studio to coś więcej niż zdjęcia! To wspaniałe przeżycie, które zapamiętasz na zawsze. Po naszej sesji spojrzysz na siebie zupełnie inaczej. Efekty naszej pracy sprawią, że poczujesz się pewna siebie. Zapraszamy do naszego portfolio i skorzystania z przygotowanej oferty na sesje kobiece.

strefatworczafotografia
F
F