Sesja biznesowa Szczecin | Strefa Twórcza Fotografia
logo Strefa Twórcza Fotografia

Sesje biznesowe

scroll bottom

Prowadzicie firmę, którą reprezentuje zgrana drużyna przebojowych ludzi? Świetnie! A w jaki sposób postrzegają Was potencjalni klienci? Profesjonalni przedstawiciele ugruntowanej marki, czy paczka żartobliwych kierowników lubiących spędzać czas w mediach społecznościowych? Klienci są wzrokowcami. Relacja, którą buduje się „na odległość”, nie należy do najłatwiejszych. Wizualna prezentacja ma ogromne znaczenie – wbrew pozorom przekłada się nawet na realizację planu finansowego. Dobra fotografia biznesowa liderów wzbudza zaufanie. Badania nie pozostawiają złudzeń. Przedstawiciel firmy, którego można zobaczyć na firmowym profilu, staje się realnym partnerem biznesowym, którego można polubić i mu zaufać.

Sesja biznesowa Szczecin

Inwestując w wizerunek firmy, skutecznie wzmocnicie swoją pozycję w branży. Sesja zdjęciowa wykonana w biurowcu lub w hali produkcyjnej sprawia, że potencjalny klient może dokonać Waszej wizualnej oceny. A to właśnie ona ma ostateczny wpływ na decyzję o rozpoczęciu współpracy. Elegancki wygląd, biznesowy uśmiech – to naprawdę ma znaczenie!

Wizerunek promuje markę

Decydując się na sesję zdjęciową, zwróćcie uwagę na wygląd. O dobre oświetlenie czy właściwą pozę nie musicie się martwić. O to zadbamy my – damsko-męski team z aparatami! Jednak elegancka koszula w jednolitym kolorze, dobrze skrojona marynarka, naturalnie ułożone włosy to spore atuty –  zadbajcie o detale. Ważne, by nie były krzykliwe. Klasyczny zegarek, subtelna biżuteria dodadzą Wam wyrafinowania i charakteru.

Nasze studio czy Wasza firma?

Sesja biznesowa umożliwia wprowadzenie klienta do Waszego zawodowego świata. Potencjalni kontrahenci lubią wiedzieć, z kim mają przyjemność współpracować i jak wygląda Wasz dzień w firmie. To dodaje wiarygodności. Każdą markę tworzą przecież ludzie, dlatego warto pokazać swoją twarz. Jeśli boicie się zdecydować na zdjęcia w firmie, możecie skorzystać z naszego studia fotograficznego w Szczecinie, dostosowanego do potrzeb sesji wizerunkowej. Profesjonalne oświetlenie, sprawi, że będziecie wyglądać korzystnie, a tło może mieć kolor zbliżony do Waszego temperamentu. Pamiętajcie o zabraniu z sobą zawodowych atrybutów. Resztą zajmiemy się my!

Stwórz wiarygodny wizerunek swojej firmy dzięki sesji biznesowej

Portret biznesowy

Jesteś freelancerem, lub właśnie zaczynasz pracę nad budową swojej marki? A może po prostu szukasz pracy? Zadbaj o swój wizerunek biznesowy! Dobre zdjęcie przyciąga wzrok, podkreśla charyzmę i osobowość. Portret biznesowy pomoże wzbudzić zaufanie potencjalnego pracodawcy lub nowego klienta. Wizerunek liderów w firmie ma ogromne znaczenie. To oni podejmują kluczowe decyzje, kierują zespołem, są odpowiedzialni za budowanie marki. Charakterystyczny błysk w oku i subtelny uśmiech sprawiają, że firma staje się bardziej przyjazna, nabiera ludzkiej odsłony.

Fotografia korporacyjna

Kadry uśmiechniętych pracowników korporacji pomogą ocieplić wizerunek marki. Profesjonalne zdjęcia kluczowych asystentów podczas pracy w biurze skutecznie budują relację z potencjalnym klientem. Biznesowe fotografie liderów powinny tworzyć wspólny przekaz wraz z wizerunkiem całej firmy. Zdjęcia mogą być dynamiczne, naturalne lub w pełni oddawać zawodowe pasje. To od Was zależy, w jaki sposób chcecie być postrzegani przez biznesowych partnerów. My tę misję zrealizujemy! Zadbamy również o świetną atmosferę i dobry humor podczas współpracy!

Sesja wizerunkowa

We współczesnym świecie warto zadbać o swój wizerunek. Nie ważne czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy kierujesz dużym zespołem. W końcu jak nas widzą – tak o nas piszą. Sesja wizerunkowa wzmocni Twoją pozycję podczas szukania lepszej pracy, a także sprawi, że prowadzona przez Ciebie firma dołączy do grona profesjonalnych działalności. Zadbaj o swój wizerunek w popularnych mediach społecznościowych, na stronie www oraz na profilu zawodowym. Profesjonalne kadry wzbudzają zaufanie odbiorców. Zdjęcia powinny mieć wartość estetyczną, dlatego warto dopracować szczegóły wyglądu przed sesją.

Fotografia eventowa

Organizujesz imprezę firmową? A może wprowadzacie do swoich usług szkolenia? Z pewnością są to ważne wydarzenia, na które cała firma przygotowywała się od kilku miesięcy. Profesjonalne kadry uwiecznią Wasze starania. Będziecie mogli się nimi pochwalić na firmowym profilu w mediach społecznościowych. Wizerunek firmy będzie bardziej wiarygodny, a klienci uwierzą, że dla wyższych celów warto prowadzić z Wami interesy. Trwałe budowanie relacji biznesowych to umiejętność mówienia o wspólnych sukcesach. Fotografia eventowa pomoże zbudować relację z solidnym fundamentem.

Zdjęcia obiektów z drona na potrzeby wizerunku firmy

Ujęcia lotnicze to świetna okazja do pokazania firmy z zupełnie innej perspektywy. Firmowe biurowce zazwyczaj uchylają klientowi tylko namiastkę tego, co dzieje się na jej zapleczu. Kadry z lotu ptaka skutecznie przyciągają wzrok, który po dokładnej obserwacji zapamiętuje budzące podziw ujęcia. Fotografie z drona pozwalają zaprezentować uroki krajobrazu, nowoczesnej infrastruktury oraz wyjątkowej architektury. Takie kadry świetnie nadają się do materiałów promocyjnych firmy zarówno w formie papierowej jak i w wydaniach online.

Pokażcie swoją biznesową twarz!

Portrety biznesowe, czy też fotografie korporacyjne sprawiają, że będziecie bardziej rozpoznawalni. Stopka w e-mail, profil na LinkedIn to tylko niektóre miejsca, w których warto pokazać swoją twarz. W biznesie wizerunek „no name” działa na Waszą niekorzyść. Praca zdalna oraz transakcje, których dokonuje się na odległość, nie pomagają w podjęciu ostatecznej decyzji o współpracy. Profesjonalne zdjęcia wzbudzą zaufanie potencjalnego klienta i pomogą zrealizować biznesowe plany.

Jeśli efektem sesji biznesowej ma być wizerunek uśmiechniętego profesjonalisty, który doskonale zna się na rzeczy – pozwólcie nam zadbać o szczegóły. W naszym obiektywie zarówno nieśmiała kobieta jak i cichy mężczyzna będą wyglądać na pewnych siebie zawodowców! Brak czasu spowodował, że wypracowana forma odeszła w zapomnienie? Możliwości programów graficznych, na których pracujemy, pozwalają dokonać retuszu. Efekt sesji biznesowej zależy od Waszych oczekiwań. Wystarczy, że odważnie nam o nich powiecie.

„Aby odnieść sukces, należy wyglądać tak, jakby już się go odniosło”  Valentin Polcuch

Jeszcze się zastanawiacie?

Zapoznajcie się z naszą ofertą i zapytajcie o szczegóły sesji biznesowej!

Opowiedzcie nam o swoich oczekiwaniach.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

strefatworczafotografia
F
F