Fotograf na ślub i wesele | Fotografia ślubna Szczecin
logo Strefa Twórcza Fotografia

Fotografia ślubna

scroll bottom

Fotografia ślubna Szczecin

Tutaj tworzy się historia o Was i Waszej miłości…

To dla nas ogromne wyróżnienie móc Wam towarzyszyć w tym wyjątkowym dniu. Dla nas nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż dokumentowanie historii miłości dwojga ludzi – Waszych historii! Dwóch fotografów, dwa obiektywy – dwie perspektywy, dwa różne spojrzenia. Naszym celem jest uwiecznienie w naturalny i niewymuszony sposób najważniejszych momentów życia. W fotografii ślubnej cenimy niesamowitą energię Młodej Pary i ich gości, autentyczność emocji, radość, smutek i wzruszenia. Fotograf ślubny to bardzo odpowiedzialna rola. Pozwólcie nam w tym uczestniczyć, a zagwarantujemy Wam niepowtarzalne wspomnienia zapisane w kadrach. Strefa Twórcza powstała, aby Wasz ślub był dniem jeszcze bardziej wyjątkowym. Chcemy być częścią tej cudownej chwili, zapisując wszystko w historii kadrów. Pragniemy uwiecznić pozornie nieuchwytne momenty i ująć piękno Waszego szczęścia na niepowtarzalnych zdjęciach.

Fotografujemy Was takimi, jakimi jesteście…

Nasz styl to uwiecznianie naturalnych momentów. Nie ustawiamy Was, nie karzemy pozować, czy też sztucznie się uśmiechać. Oczywiście podpowiemy Wam, na co zwrócić uwagę. Po prostu bądźcie sobą, a wtedy na pewno wspólnie stworzymy piękne ujęcia!

Dobry fotograf na ślub, to fotograf pełen pasji!

Pasja to coś, co wyróżnia artystę z tłumu rzemieślników i jest gwarantem, że każde zdjęcia ślubne wykonane przez fotografa ślubnego, będą odznaczały się wysoką jakością. Aby robić zachwycające zdjęcia, trzeba całkowicie poświęcić się temu zajęciu, nie można traktować fotografowania jako zwykłej pracy. Technika fotografowania i umiejętność posługiwania się sprzętem to nie wszystko, czego potrzebuje fotograf na ślub. Obecnie bardzo liczą się ciekawe pomysły, które potrafią znacznie uatrakcyjnić ślubny album. Kreatywny fotograf ślubny zawsze znajdzie wyjątkowy kadr, będzie w stanie zrobić nawet standardowe zdjęcia w sposób, który wyróżni je na tle innych ślubnych fotografii. Fotograf na ślub i wesele ciągle poszukuje najlepszych kadrów i plenerów ślubnych, eksperymentuje, stara się ukazać każdą młodą parę w sposób wyjątkowy i właściwy tylko dla niej. Wszystkie te elementy, które przesądzają o niezwykłości zdjęć ślubnych, są gwarantowane tylko przez prawdziwego pasjonata – dobrego fotografa na ślub i wesele.

Bardzo ważne – posiadamy zaświadczenia z Kurii Metropolitalnej, które upoważniają fotografa do pracy z aparatem podczas Ceremonii.

Kompleksowa obsługa Twojego ślubu!

Czas jest ważny, a my go cenimy! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom rozszerzyliśmy ofertę reportażu fotograficznego o wynajem fotobudki na wesele i filmowanie. Specjalnie dla naszych klientów projektujemy ekskluzywne albumy i fotoksiążki. Czas, który stracisz na poszukiwanie oddzielnych usług możesz zaoszczędzić razem z nami. Od nas otrzymasz kompleksową obsługę Twojej uroczystości. Zapraszamy przyszłe Pary Młode do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy 4 pakiety ślubne do wyboru!

strefatworczafotografia
F
F