logo Strefa Twórcza Fotografia

Paulina & Patryk

scroll bottom

Paulina i Patryk to para młoda, pełna energii i entuzjazmu. Uwielbiają być fotografowani, a jedną z ich pasji jest jazda konno. Sesja ślubna miała miejsce na terenie stadniny koni w Kościnie, na obrzeżach Szczecina. Mieliśmy świetną okazję aby uwiecznić jednocześnie ich pasję i miłość do tych wspaniałych zwierząt. Udało się uchwycić wiele ważnych momentów! Szczegółowa obróbka zdjęć z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, zagwarantowały perfekcyjny efekt końcowy!

Ślub i wesele odbyły się w sali „Duet” w Gorzowie Wielkopolskim. Ceremonia miała miejsce w ogrodzie sali weselnej, w pięknym otoczeniu natury. Widowiskowe wejście Pauliny na czerwony dywan, prowadzona przez swojego tatę w rytm muzyki krokiem tanecznym, było jednocześnie wzruszające i zabawne 🙂 Uchwyciliśmy wszystkie te ważne momenty w kadrach, a także w teledysku ślubnym.

Jesteśmy wdzięczni Paulinie i Patrykowi za zaufanie, jakim nas obdarzyli, wybierając naszą firmę do uwiecznienia tego wyjątkowego dnia. To dla nas niezwykłe doświadczenie. Przekazujemy dla Was wartościowe wspomnienia w postaci reportażu zdjęciowego i produkcji filmowej. Wierzymy, że nasze prace będą dla dla Was wspaniałą pamiątką na całe życie 🙂

strefatworczafotografia
F
F