logo Strefa Twórcza Fotografia

Sesje rodzinne

scroll bottom

Marzycie o wyjątkowych zdjęciach rodzinnych? Dzięki rodzinnej sesji fotograficznej otrzymacie zdjęcia, do których często będzie wracał każdy członek Waszej rodziny. Sesje dzieci będą dla nich pamiątką na całe życie. Pokażemy Wasze charaktery, rodzinne relacje, uczucia i drzemiące w Was emocje. Sesja rodzinna to świetny pomysł na zgromadzenie bliskich osób. Wspólne ujęcia rodzinne mają oddawać bliskość i uczucia. Każda mała i duża okazja jest dobra na pamiątkową sesję rodzinną.

Sesja rodzinna Szczecin

Ślub oraz Wesele to nie jedyne ważne chwile w życiu człowieka, które warto uwiecznić na zdjęciach. Sesja noworodkowa, na roczek, czy też ciążowa – jest wiele okazji do tego, by sprawić sobie fotograficzną pamiątkę. Często chcielibyśmy zatrzymać czas także podczas przepełnionych radością zabaw z dziećmi. Nasz fotograf może to zrobić. Idealnym sposobem na to, by uchwycić łączące Was więzi, są sesje rodzinne. Szczecin, w którym mieści się nasze studio, to miasto pełne pięknych plenerów, będących znakomitą scenerią do tego typu zdjęć.

Sesja rodzinna – dobra zabawa!

To jest główny cel sesji. Fotografia life stylowa zaczyna cieszyć się dużą popularnością. Sesja ta jest o tyle wyjątkowa, że pokazuje Was w naturalnych sytuacjach. Podczas zabaw z dziećmi, wspólnych wygłupów, czy momentu, kiedy Wasze dzieci przytulają się do Was. Tu nie potrzeba nic więcej z wyjątkiem swobody i naturalności. Świeżo upieczonych rodziców zachęcamy też do zapoznania się z naszą ofertą sesji rodzinnej.

Ty i Twoja rodzina

Nigdy nie zapominaj o tym, co w życiu liczy się najbardziej. Ty, Twoja rodzina – każdy dzień jest wyjątkowy. Sesja rodzinna pozwala uwiecznić wszystkie te chwile. Najpiękniejsze momenty to te, kiedy jesteście ze sobą blisko, gdy w powietrzu unosi się szczęście. Uchwycimy te chwile w naszych kadrach i sprawimy, że nigdy o nich nie zapomnisz..

Dzieci z rodzicami, dziadkowie i rodzeństwo

Wszyscy bliscy na jednej fotografii? To na pewno się uda! Czy dziadkowie mogą wymarzyć sobie lepszy prezent, niż zdjęcia ze swoimi ukochanymi wnukami? Taka sesja rodzinna to również ciekawy pomysł na prezent dla bliskich. Sesje rodzinne mają wyjątkowy charakter. Spotkanie przed obiektywem służy temu, aby utrwalić niepowtarzalne relacje, które łączą członków rodziny.

Sesja rodzinna – ważny jest również ubiór

Wiadomo przecież, że ubierzecie się świetnie i adekwatnie do sytuacji. Pomyślcie jednak, jak możecie urozmaicić Wasze stroje. Dodatki wnoszą ciekawy element do zdjęć. Wzory na ubraniach mogą czasem być rozpraszające. Minimalizm może być tu świetnym rozwiązaniem, ponieważ na zdjęciach najważniejsi jesteście – WY! Koszulki czy sukienki bez szalonych wzorów i napisów mogą okazać się strzałem w 10! Podczas sesji rodzinnej mniej znaczy lepiej. Nie chcemy, aby napisy, krzykliwa biżuteria i duże zegarki odciągały uwagę od Was – bohaterów zdjęć.

Sesja rodzinna w studio

To pewne, że nic nas nie zaskoczy, że pogoda się nie zepsuje. Zapraszamy Was do naszego profesjonalnego studio w centrum miasta. Zapewniamy miłą atmosferę podczas sesji i wspaniałe efekty naszej pracy. Wykonujemy także zdjęcia plenerowe w Szczecinie i jego okolicach.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminu sesji rodzinnej.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

strefatworczafotografia
F
F