logo Strefa Twórcza Fotografia

I Komunia Święta

scroll bottom

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny. Wydarzenie poprzedzone wieloma przygotowaniami i zaangażowaniem wielu osób. Ten szczególny dzień jest pełen emocji i wzruszeń, dlatego warto uwiecznić go na profesjonalnych fotografiach. Piękne zdjęcia pozwolą zapamiętać każdy szczegół tej uroczystości.

Fotograf na Komunię Szczecin

Przyjmujemy zlecenia grupowe. Wynajmując fotografa na komunię, gwarantujemy obsługę przez 2 operatorów, co znacznie zwiększa szanse na niepowtarzalne ujęcia. W przypadku kilkunastu lub kilkudziesięciu dzieci komunijnych obsługa 2 fotografów staje się niezbędna. Doskonale wyszkoleni pracownicy studia zapewniają wysoką jakość zdjęć, dzięki czemu każdy korzystający z naszych usług mieszkaniec Szczecina będzie w pełni zadowolony z efektu ich pracy.

Indywidualne Komunijne sesje zdjęciowe

Wykonujemy również indywidualne sesje komunijne zarówno w naszym studio fotograficznym w Szczecinie, jak i w plenerze. Oferujemy bogaty wybór akcesoriów do sesji komunijnych. Dzięki nim każda fotografia będzie dla dziecka idealną pamiątką wspaniałego wydarzenia, jakim jest Komunia Święta.

Fotograf na Komunię, a może zaproszenie na sesję, jako oryginalny prezent od rodziców chrzestnych? Tak kreatywny podarek spotka się z ciepłym przyjęciem każdego dziecka. Możemy ją wykonać w naszym studio, lub w plenerze, wybierając jedno z pięknych miejsc, z których słynie Szczecin lub dowolnie wybrana lokalizacja na terenie województwa zachodniopomorskiego. Skorzystaj z naszych usług, zamów fotografa na Komunię Świętą, a my przygotujemy Voucher.

Jak pracujemy?

Reportaż rozpoczynamy najczęściej około 30 minut wcześniej od planowanej Mszy Świętej. Wykonujemy wtedy ujęcia każdego dziecka w swoim uroczystym stroju. Efektem naszego reportażu są również: ujęcia podczas Ceremonii I Komunii Świętej w Kościele, portret dziecka w aranżacji komunijnej, ujęcia dziecka z rodzicami, ujęcie grupowe dzieci komunijnych.

Bardzo ważne – posiadamy zaświadczenia z Kurii Metropolitalnej, które upoważniają fotografa do pracy z aparatem podczas Ceremonii.

Kompleksowa obsługa uroczystości Komunijnych!

Pamiątką z uroczystości sakramentu przyjęcia I Komunii Świętej jest spersonalizowany Pendrive lub płyta DVD z zawartością cyfrową reportażu. Wywołane fotografie przekazujemy w ozdobnej imiennej kopercie. Na życzenie naszych klientów projektujemy albumy i fotoksiążki, zawierające starannie wyselekcjonowane zdjęcia z uroczystości.

Doświadczenie i wysoka jakość

Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie fotografii. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, co daje nam i odbiorcy gwarancję jakości. Nasze fotografie z reportażu podczas uroczystości I Komunii Świętej poddawane są starannej szczegółowej obróbce na etapie postprodukcji.

Daje to nam i odbiorcy gwarancję pięknych ujęć!

Fotografujemy Komunie na terenie Szczecina i województwa Zachodniopomorskiego.

Na życzenie klientów dojeżdżamy na terenie Polski.

Oferujemy atrakcyjne ceny.

Zapoznaj się z naszą ofertą, zamów fotografa na Komunię Świętą w Szczecinie!

strefatworczafotografia
F
F