Kamerzysta na wesele Szczecin | Strefa Twórcza Fotografia
logo Strefa Twórcza Fotografia

Film

scroll bottom

Kamerzysta na wesele Szczecin

Postęp technologii i zmieniające się trendy sprawiły, że kilkugodzinne filmy weselne stały się nudne. Dziś na topie jest nowoczesny film oraz energiczny teledysk, do których każdy z Was będzie z chęcią powracał. Profesjonalne filmowanie to dużo więcej niż tylko rejestrowanie wydarzeń. To zapis uczuć i szczególnej atmosfery, panującej w tym dniu. To zadanie niezwykle trudne i delikatne. Dbamy o to, aby kamera uchwyciła najważniejsze momenty, oddając ich piękno i jednocześnie nie wywołując dyskomfortu filmowanych osób. W tym najważniejszym dniu chcemy Wam towarzyszyć! Wynajęty kamerzysta na wesele uwieczni Waszą miłość, przyjaźń, emocje oraz zabawę gości weselnych…

Jeżeli nam zaufacie i powierzycie uwiecznienie tego jedynego dnia, możecie być pewni, że otrzymacie pamiątkę na całe życie. Kamerzysta jest z Wami od momentu przygotowań poprzez Ceremonię i wesele, aż do oczepin…

FullHd i 4K
czyli na jakim sprzęcie pracujemy?

To podstawa aby kamerzysta na wesele posiadał doświadczenie i sprzęt do filmowania najwyższej jakości. Profesjonalne pełnoklatkowe bezlusterkowce marki Sony zapewniają nam jakość filmowanego obrazu na najwyższym poziomie. Obiektywy stałoogniskowe o dużych otworach przysłony gwarantują wysoką jakość nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Rozdzielczość FullHD lub 4K zapewnia, że wszystkie niezapomniane chwile zostaną uwiecznione w każdym szczególe. Płynność i jakość filmu zapewnia nam profesjonalny stabilizator obrazu DJI Ronin. Nad dokładnym odwzorowaniem kolorów czuwa kalibrowany sprzętowo monitor NEC 4K. A już wkrótce w naszych usługach pojawią się ujęcia z profesjonalnego drona.

Montaż i postprodukcja

Materiał, przygotowany przez kamerzystę na wesele jest profesjonalnie montowany. W efekcie otrzymujecie nagranie o długości około 60 min – zależnie od ustaleń. Dodatkowo otrzymacie teledysk ślubny o długości 2-3 min, który przygotujemy z najciekawszych ujęć i w skrócie przedstawimy wydarzenia z Waszej uroczystości.

Dlaczego warto wybrać fotografa i kamerzystę na wesele w jednym pakiecie?

Aby móc cieszyć się wspaniałym, przywołującym wspomnienia filmem i albumem zdjęciowym, warto powierzyć tą usługę specjalistom. Jako fotograf i kamerzysta tworzymy zgrany zespół. Możecie być pewni, że efekt w postaci filmu weselnego i zdjęć wywoła zachwyt. Stawiając na nasze usługi, wybieracie wysoką jakość i dobrą współpracę – zarówno między zespołem, realizującym pełny reportaż ślubny, jak i między firmą a Parą Młodą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotografii i wideofilmowania.

 

Nasze realizacje:

Barbara & Ryszard

Edyta & Arkadiusz

Alicja & Łukasz

strefatworczafotografia
F
F