Kamerzysta na wesele Szczecin | Filmy ślubne | Teledyski
logo Strefa Twórcza Fotografia

Film

scroll bottom

Postęp technologii i zmieniające się trendy sprawiły, że kilkugodzinne filmy weselne stały się nudne. Dziś na topie jest oryginalny film oraz energiczny teledysk. Nasze studio posiada bogatą ofertę usług takich jak m.in. wideofilmowanie nowoczesnymi kamerami, a także dronem. Działamy na terenie Szczecina i jego okolic, tworząc oryginalne pamiątki uwieczniające ślub, do których każdy z Was będzie z chęcią powracał. Profesjonalne filmowanie Ceremonii Zaślubin oraz wesel to dużo więcej niż tylko rejestrowanie wydarzeń. To zapis uczuć i szczególnej atmosfery, panującej w tym dniu. To zadanie niezwykle trudne i delikatne. Dbamy o to, aby kamera uchwyciła najważniejsze momenty, oddając ich piękno i jednocześnie nie wywołując dyskomfortu filmowanych osób.

Kamerzysta na wesele Szczecin

W tym najważniejszym dniu chcemy Wam towarzyszyć! Kamerzysta na wesele uwieczni Waszą miłość, przyjaźń, emocje oraz zabawę gości weselnych… Filmowanie ślubów, podobnie jak fotografia weselna wymagają ogromnego profesjonalizmu i zaangażowania. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu tego typu filmów. Jeżeli nam zaufacie i powierzycie uwiecznienie tego jedynego dnia, możecie być pewni, że otrzymacie pamiątkę na całe życie. Kamerzysta jest z Wami od momentu przygotowań, poprzez Ceremonię i wesele, aż do oczepin… Uchwyci on każdą ważną chwilę ślubu oraz przyjęcia. Nakręcony przez nas film sprawi, że będziecie mogli wielokrotnie powracać do tego cudownego dnia, na nowo przeżywając towarzyszące mu emocje.

FullHd i 4K
czyli na jakim sprzęcie pracujemy?

To podstawa, aby kamerzysta na wesele posiadał doświadczenie i sprzęt do filmowania najwyższej jakości. Profesjonalne pełnoklatkowe bezlusterkowce marki Sony zapewniają nam jakość filmowanego obrazu na najwyższym poziomie. Obiektywy stałoogniskowe o dużych otworach przysłony gwarantują wysoką jakość nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Rozdzielczość FullHD lub 4K zapewnia, że wszystkie niezapomniane chwile zostaną uwiecznione w każdym szczególe. Płynność i jakość filmu przedstawiającego dzień ślubu i wesela zapewnia nam profesjonalny stabilizator obrazu DJI Ronin. Nad dokładnym odwzorowaniem kolorów czuwa kalibrowany sprzętowo monitor NEC 4K.

Filmowanie z drona

Specjalizujemy się w wykonywaniu nagrań video oraz zdjęć z powietrza przy użyciu profesjonalnych dronów renomowanej marki DJI w Szczecinie, oraz innych miejscowościach na terenie całego kraju. Jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie. Nasz dron pozwala na uzyskanie materiału o wysokiej rozdzielczości 4K. Istnieją momenty uroczystości, które warto uwiecznić również z powietrza m.in. wyjście Pary Młodej z kościoła, przejazd ich wyjątkowym pojazdem, piękny kościół, a także uroki malowniczego krajobrazu, z którego słynie Szczecin Oprócz filmu, wiele osób decyduje się również na zdjęcia z drona podczas sesji ślubnej. Najbardziej spektakularne wrażenia zapewni wdrożenie do filmu materiału nakręconego z powietrza – każda Para Młoda chce mieć wyjątkową, niepowtarzalną pamiątkę! W taki sposób powstanie zapierający dech w piersiach film i teledysk ślubny, dzięki któremu z przyjemnością będziecie powracali do tego wyjątkowego dnia.

Film ślubny i teledysk – montaż i postprodukcja

Nowoczesny film ślubny to również teledysk ślubny – pełen emocji i efektownych ujęć. Naszym celem jest stworzyć nadzwyczajny i przyciągający film. Stawiamy na niezwykłe ujęcia, dynamiczny montaż i wyjątkowy sposób opowiadania Waszych historii. Tworzymy filmy i teledyski, które za kilka lub kilkanaście lat z chęcią pokażecie bliskim, jak wyglądał Wasz najważniejszy dzień w życiu! Strefa Twórcza to coś więcej niż kamerzysta na ślub i wesele! To nie tylko tradycyjne wideofilmowanie. Wybierając nasze Studio otrzymujesz gwarancję niepowtarzalnej pamiątki – jaką jest nowoczesny film ślubny i teledysk. Materiał, przygotowany przez operatora jest profesjonalnie montowany. W efekcie otrzymujecie nagranie o długości około 60 min. lub więcej – w zależności od ustaleń. Dodatkowo stworzymy teledysk ślubny o długości około 3 min. Uzyskamy go z najciekawszych ujęć i w dużym skrócie przedstawimy wydarzenia z Waszej uroczystości. Mamy na uwadze Pary Młode, które oczekują nieco dłuższej produkcji. Przedziały czasowe możemy wspólnie ustalić, tak aby były optymalnie dobrane do przebiegu wydarzeń podczas Waszej uroczystości.
Na życzenie przygotujemy film Highlight’s – to jedna z naszych propozycji, około 10 min. mocnych wrażeń! Dla nas dużo poświęcenia, a dla Was więcej esencji, ciekawszy odbiór i ogromny ładunek emocji! Pamiętajcie, krótszy film nie oznacza, że pracujemy i pokazujemy mniej.

Dlaczego warto wybrać fotografa i kamerzystę na wesele w jednym pakiecie?

Aby móc cieszyć się wspaniałym, przywołującym wspomnienia filmem i albumem zdjęciowym, warto powierzyć tą usługę specjalistom. Jako fotograf i kamerzysta tworzymy zgrany zespół. Możecie być pewni, że efekt w postaci filmu weselnego i zdjęć wywoła zachwyt. Stawiając na nasze usługi, wybieracie wysoką jakość i dobrą współpracę – zarówno między zespołem, realizującym pełny reportaż ślubny, jak i między firmą a Parą Młodą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reportażu i filmu ślubnego.

Nasze realizacje:

Patrycja & Bartek

Sara & Kamil fotograf na ślub Szczecin

Sara & Kamil

Małgorzata & Maciej

Justyna & Paweł

Julia & Szymon

Małgorzata & Paweł

Paulina & Łukasz

fotografia ślubna Szczecin

Izabela & Tomasz

Podziękowania J&P

fotograf ślubny Szczecin

Oliwia & Kamil

Magdalena i Marcin fotograf ślubny Szczecin

Magdalena & Marcin

Karolina i Krystian fotograf na ślub Szczecin

Karolina & Krystian

fotograf na ślub Szczecin

Magdalena & Sebastian

strefatworczafotografia
F
F