logo Strefa Twórcza Fotografia

Żaneta & Damian

scroll bottom

Chcielibyśmy podzielić się z Wami historią, którą zapisaliśmy dla Żanety i Damiana. To para, która na zawsze zapadnie nam w pamięć. Młodzi skorzystali z naszych usług, takich jak reportaż ślubny, filmowanie ślubu i wesela, oraz wynajmu fotobudki aż na 4 godziny dla gości weselnych!

Sesję ślubną wykonaliśmy w wyjątkowym miejscu – Państwowej Straży Pożarnej, a to dlatego, że Pan młody jest z zawodu strażakiem. Do naszej dyspozycji mieliśmy wozy strażackie, które wykorzystaliśmy na potrzeby sesji zdjęciowej. W ten sposób udało nam się stworzyć wyjątkowe kadry, które na pewno zachwycą Was swoim nietypowym charakterem.

Ślub odbył się w jednym z najpiękniejszych miejsc w Szczecinie, w Katedrze Szczecińskiej. To miejsce ma niepowtarzalny klimat, które dodaje uroku i romantyzmu całej ceremonii. Nie mogło też zabraknąć ujęć z drona, które dodatkowo urozmaiciły materiał filmowy.

Drugą część sesji plenerowej wykonaliśmy na Bulwarach Szczecińskich. To piękne i malownicze miejsce jest wizytówką Szczecina, które dodatkowo podkreśliło romantyzm i urok tej wyjątkowej pary młodej.

Wszystkie te piękne chwile i emocje udało nam się upamiętnić i zamieścić w ekskluzywnym albumie zdjęciowym, który zaprojektowaliśmy specjalnie na życzenie młodych.

Żaneta i Damian są zadowoleni z efektów naszej pracy a my cieszymy się, że mogliśmy stworzyć dla nich wyjątkową pamiątkę.

strefatworczafotografia
F
F