Fotografia dziecięca Szczecin | Sesje dziecięce | ST Fotografia
logo Strefa Twórcza Fotografia

Sesje dziecięce

scroll bottom

Fotografia dziecięca Szczecin

Widok roześmianych dzieci zawsze wzbudza pozytywne emocje. Fotografia dziecięca zatrzymuje czas. Jako rodzice wiemy, że maluchy rosną szybko, a lata nieubłaganie lecą. Fotografia dziecięca jest wspaniałą pamiątką również dla samych dzieci jak już dorosną – a rodzice, którzy kochają je najbardziej na świecie mogli w każdej chwili powrócić do tych wspaniałych minek, uśmiechów, spojrzeń uwiecznionych na fotografiach. Dzieci, to najbardziej prawdziwi mali modele jakich tylko może wymarzyć sobie fotograf.

 Fotografia dziecięca – Doświadczenie w pracy z dziećmi

Wieloletnie doświadczenie w pracy w szkole, jako nauczyciel oraz wychowywanie dwójki naszych własnych maluchów nauczyło nas dużej cierpliwości oraz umiejętności pracy z dziećmi przy fotografii dziecięcej. Aby udała się współpraca z dzieckiem podczas sesji, trzeba zdobyć jego zaufanie. Cierpliwość, zaangażowanie, współpraca z rodzicami, czasami nawet nasze wygłupy przynoszą niesamowity efekt. Sesje zdjęciowe dzieci są pełnym emocji i pozytywnej energii wyzwaniem. Uchwycony naturalny uśmiech i szczęście, spontaniczne zdjęcia, które zostaną z Wami na zawsze, po to właśnie jest fotografia dziecięca.

Akcesoria do fotografii dziecięcej

Mamy pełen wachlarz do wyboru. Fotograf z duszą to fotograf z wyobraźnią, który może podsunąć świetne pomysły w fotografii dziecięcej. Do wyboru mamy wiele możliwości i bogato wyposażone studio.

Fotografia dziecięca – Studio lub plener

Sesje dziecięce wykonujemy głównie w naszym profesjonalnym studio z wieloma akcesoriami, aby jak najbardziej umilić czas najmłodszym i uzyskać jak najlepsze efekty. Na wasze życzenie chętnie wybierzemy się w plener.

Sesje urodzinowe

To nie tylko sposób na zachowanie wspomnienia z rocznicy narodzin maluszka, ale przede wszystkim świetna zabawa. Do sesji urodzinowych mamy starannie przygotowaną autorską scenografię i wiele akcesoriów. Niezależnie od tego czy są to pierwsze urodziny dziecka czy kolejne, możemy spotkać się na sesji. Taka pamiątka na pewno spodoba się całej rodzinie! Fotografia dziecięca świetnie sprawdza się na urodzinach.

Sesje świąteczne

Okres Świąteczny to nie tylko wspaniały czas spędzony w rodzinnym gronie, ale również czas odwiedzin najbliższych oraz wspaniałej atmosfery wokół nas. Sesje Świąteczne stają się coraz popularniejsze i każdy rodzic chce uwiecznić ten wyjątkowy czas. Dla naszych klientów zawsze przygotowujemy ciekawe aranżacje i wyjątkowe oferty z okazji nadchodzących świąt.

Wymarzony prezent dla rodziców

A może mielibyście ochotę sprezentować sesję urodzinową komuś bliskiemu? Voucher na sesję zdjęciową to doskonały pomysł na prezent zarówno dla dziecka jak i rodziców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotografii dziecięcej!

strefatworczafotografia
F
F