logo Strefa Twórcza Fotografia

Fotografia dziecięca

scroll bottom

Widok roześmianych dzieci zawsze wzbudza pozytywne emocje. Fotografia dziecięca zatrzymuje czas. Jako rodzice wiemy, że maluchy rosną szybko, a lata nieubłaganie lecą. Fotografia dziecięca jest wspaniałą pamiątką również dla samych dzieci jak już dorosną – a rodzice, którzy kochają je najbardziej na świecie mogli w każdej chwili powrócić do tych wspaniałych minek, uśmiechów, spojrzeń uwiecznionych na fotografiach. Dzieci, to najbardziej prawdziwi mali modele jakich tylko może wymarzyć sobie fotograf.

Sesje dziecięce Szczecin

Tak, aby po wielu latach móc cieszyć się wspomnieniami wspaniałych chwil spędzonych ze swoimi pociechami, warto skorzystać z ogromnych możliwości, jakie daje fotografia dziecięca. Sesje świąteczne, urodzinowe, upamiętniające uroczystości takie, jak I Komunia Święta lub Chrzest, czy nawet bez okazji, sprawią mnóstwo radości każdemu maluchowi. Aparat to niepozorne urządzenie, które ma potężną moc. Potrafi zatrzymać czas oraz utrwalić najszczęśliwsze momenty w życiu każdego dziecka. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się o tym już dziś!

 Fotografia dziecięca – doświadczenie w pracy z dziećmi

Wieloletnie doświadczenie w pracy w szkole, jako nauczyciel oraz wychowywanie dwójki naszych własnych maluchów nauczyło nas dużej cierpliwości oraz umiejętności pracy z dziećmi przy fotografii dziecięcej. Aby udała się współpraca z dzieckiem podczas sesji, trzeba zdobyć jego zaufanie. Cierpliwość, zaangażowanie, współpraca z rodzicami, czasami nawet nasze wygłupy przynoszą niesamowity efekt. Sesje zdjęciowe dzieci są pełnym emocji i pozytywnej energii wyzwaniem. Uchwycony naturalny uśmiech i szczęście, spontaniczne zdjęcia, które zostaną z Wami na zawsze, po to właśnie jest fotografia dziecięca.

Współpraca z przedszkolami i żłobkami na terenie Szczecina

Zapraszamy do współpracy również placówki dydaktyczne. Z przyjemnością podejmiemy się współpracy ze szkołami, przedszkolami oraz żłobkami. Ogromne doświadczenie w pracy z małymi modelami, owocuje nie tylko ciekawą fotografią grupową, ale również sesją koleżeńską lub portretową z popularnymi atrybutami przedszkolaka jak zarówno ucznia. Bardzo często w szkolnych murach rodzą się przyjaźnie, które trwają przez całe życie. Warto je uwiecznić na pamiątkowej fotografii z odpowiednią personalizacją. Wykonujemy zdjęcia tematyczne takie jak: sesje świąteczne, sesje wiosenne, sesje wielkanocne, sesje z okazji dnia babci i dziadka oraz wiele innych.

Akcesoria do fotografii dziecięcej

Mamy pełen wachlarz do wyboru. Fotograf z duszą to fotograf z wyobraźnią, który może podsunąć świetne pomysły w fotografii dziecięcej. Do wyboru mamy wiele możliwości i bogato wyposażone studio. Każda przeprowadzona przez nas sesja dziecięca spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zdjęcia, które są jej efektem, podobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Fotografia dziecięca – Studio lub plener

Wykonujemy sesje dziecięce głównie w naszym profesjonalnym studio z wieloma akcesoriami, aby jak najbardziej umilić czas najmłodszym i uzyskać jak najlepsze efekty. Szczecin słynie z urokliwych miejsc, dlatego na wasze życzenie chętnie wybierzemy się w plener.

Sesje urodzinowe

To nie tylko sposób na zachowanie wspomnienia z rocznicy narodzin maluszka, ale przede wszystkim świetna zabawa. Do sesji urodzinowych mamy starannie przygotowaną autorską scenografię i wiele akcesoriów. Niezależnie od tego czy są to pierwsze urodziny dziecka czy kolejne, możemy spotkać się na sesji. Taka pamiątka na pewno spodoba się całej rodzinie! Fotografia dziecięca świetnie sprawdza się na urodzinach.

Sesje świąteczne

Okres Świąteczny to nie tylko wspaniały czas spędzony w rodzinnym gronie, ale również czas odwiedzin najbliższych oraz wspaniałej atmosfery wokół nas. Profesjonalne zdjęcia pomogą upamiętnić jego magiczną aurę. Sesje świąteczne stają się coraz popularniejsze i każdy rodzic chce uwiecznić ten wyjątkowy czas. Dla naszych klientów zawsze przygotowujemy ciekawe aranżacje i wyjątkowe oferty z okazji nadchodzących świąt.

Wymarzony prezent dla rodziców

A może mielibyście ochotę sprezentować sesję urodzinową komuś bliskiemu? Voucher na sesję zdjęciową to doskonały pomysł na prezent zarówno dla dziecka jak i rodziców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotografii dziecięcej!

strefatworczafotografia
F
F