logo Strefa Twórcza Fotografia

Pola & Maciej

scroll bottom

Poznajcie Polę i Macieja – piękną parę, której miłość rozkwitła w niezwykłym pałacu w Gułtowach, malowniczo położonym w sercu województwa wielkopolskiego. Ich dzień to było widowiskowe wydarzenie, które odbyło się w zabytkowym wnętrzu tego urokliwego pałacu.

Przygotowania do tego wielkiego dnia były pełne emocji. Para młoda dbała o każdy detal, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Ceremonia odbyła się w Sanktuarium Matki Bożej w Grodziszczku, miejscu o niezwykłej historii. Początki kościoła św. Chrzciciela w Grodziszczku sięgają pierwszego dziesięciolecia XI wieku. To tutaj, w północnym członie wczesnopiastowskiego grodu Giecz, Pola i Maciej wymienili swoje przysięgi małżeńskie.

Ceremonia była tak magiczna, jak się tylko dało sobie wyobrazić – kwiaty, delikatna muzyka i promienie słońca, które rozświetliły to niezapomniane wydarzenie. Po uroczystej ceremonii przyszedł czas na niezapomnianą zabawę weselną. Goście bawili się w zabytkowych wnętrzach pałacu, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Każdy krok tańca był pełen miłości i radości.

Ale to nie koniec niespodzianek! Dla Poli i Macieja przygotowaliśmy także film i teledysk, którymi mogą teraz wspólnie cieszyć się każdego dnia, przypominając sobie ten wyjątkowy moment.

Dodatkowo, nasza fotobudka rozbawiła gości i dostarczając niezapomnianych wspomnień w formie zabawnych zdjęć.

To był naprawdę magiczny dzień! Dziękujemy Poli i Maciejowi za to, że mogliśmy być częścią tego niezapomnianego święta i życzymy im wiecznej miłości i szczęścia!

strefatworczafotografia
F
F