logo Strefa Twórcza Fotografia

Sesje noworodkowe

scroll bottom

Czyż nie ma nic piękniejszego, niż widok maleńkiego okruszka, który dopiero pojawił się na świecie? Chciałabyś, aby ten widok pozostał już na zawsze z Tobą, nie tylko w pamięci? Niestety, czas szybko mija, a dzieci tak szybko rosną. Pozwól nam uwiecznić swoje maleństwo na wyjątkowych fotografiach, które zostaną z Wami i z radością będziecie do nich wracać, na nowo przeżywając cudowne emocje. Ta niesamowita pamiątka będzie bezcennym darem nie tylko dla Was – Rodziców, ale również dla tej maleńkiej kruszyny, gdy już dorośnie.

Sesja noworodkowa Szczecin

Pierwsze dni z nowo narodzonym dzieckiem to wspaniały okres dla każdego rodzica. Warto uwiecznić obraz tej maleńkiej istotki na profesjonalnych zdjęciach. Nasze działające w Szczecinie i okolicznych miejscowościach studio fotograficzne oferuje profesjonalne sesje noworodkowe, których efekty przejdą Wasze najśmielsze oczekiwania. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w pracy z noworodkami, stworzymy przepiękne fotografie, które będą idealną pamiątką wspólnie spędzonych chwil.

Wiedza i doświadczenie

Dwójka naszych jeszcze niewielkich dzieci nauczyła nas pracy z noworodkami. Zdobyte umiejętności są bezcenne w czasie wykonywania zdjęć noworodków. Wbrew pozorom fotografia noworodkowa jest najtrudniejsza z całego wachlarza sesji rodzinnych. Aby sprostać temu wyzwaniu, fotograf musi mieć dużą wiedzę, sporo praktyki, umiejętności, a także cierpliwości i pokory. Dziecko to przecież dla rodziców największy skarb na świecie, a kiedy jest tak drobny, wymaga specjalnego traktowania.

Komfortowe studio

Oferujemy Wam komfortowe studio w centrum Szczecina, a w nim warunki sprzyjające dzieciom. Do dyspozycji mamy: profesjonalny atestowany bean-bag, pozycjonery, poduszki do układania, ubranka oraz wiele innych przydatnych akcesoriów dla noworodków. Dzięki nim stworzymy wspaniałe zdjęcia, na których uwiecznimy Wasze maleństwo.

Sesje life-style

Co kryje się pod szerokim pojęciem lifestyle? Czy można taką sesję nazwać po prostu codzienną? Tak, sesje lifestyle takie właśnie są! W połączeniu z sesją noworodkową uchwycimy naturalne, emocjonalne chwile maleństwa z rodzicami, rodzeństwem i rodziną. Wykonana przez nas fotografia pozwoli przywołać na nowo najwspanialsze momenty Waszego życia.

Sesja noworodkowa w domu rodzinnym

Na życzenie sesję noworodkową możemy wykonać w domu maluszka. Szczecin to nie jedyne miejsce, w którym działamy. Dojeżdżamy do Was w całym województwie. Dla kilkudniowego maleństwa najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, a najbezpieczniej czuje się w we własnym domu, w otoczeniu, które zna, wśród znajomych zapachów z mamą obok. Niewątpliwie jest to też udogodnienie dla rodziców.

Najlepszy moment na sesję noworodkową

Na sesji kierujemy się zasadą, że dziecko jest najważniejsze – to ono dyktuje nam warunki, nic na siłę, wszystko bez pośpiechu, bez stresu, 100% komfortu i bezpieczeństwa. Nie przegapcie odpowiedniego momentu, sesje noworodkowe najlepiej wykonać do 14 dnia życia dziecka.

Zaufaj nam!

Jeśli wzbudzamy Twoje zaufanie i rozważasz nas, jako fotografa na sesję noworodkową, zapraszamy do naszego portfolio. Spójrz, czy nasze ujęcia pokrywają się z Twoimi oczekiwaniami. Przeczytaj nasz autorski artykuł „Jak przygotować się do sesji noworodkowej?„, następnie zapoznaj się z ofertą i zarezerwuj termin sesji zdjęciowej już dziś!

strefatworczafotografia
F
F