Sesje noworodkowe Szczecin | Strefa Twórcza Fotografia
logo Strefa Twórcza Fotografia

Sesje noworodkowe

scroll bottom

Sesje noworodkowe Szczecin

Czyż nie ma nic piękniejszego, niż widok maleńkiego okruszka, który dopiero pojawił się na świecie? Chciałabyś, aby ten widok pozostał już na zawsze z Tobą, nie tylko w pamięci? Niestety, czas szybko mija, a dzieci tak szybko rosną. Pozwól nam uwiecznić swoje maleństwo na wyjątkowych fotografiach, które zostaną z Wami i z radością będziecie do nich wracać. Ta niesamowita pamiątka będzie bezcennym darem nie tylko dla Was – Rodziców, ale również dla tej maleńkiej kruszyny, gdy już dorośnie.

Wiedza i doświadczenie

Dwójka naszych jeszcze niewielkich dzieci nauczyła nas pracy z noworodkami. Wbrew pozorom sesja noworodkowa jest najtrudniejsza z całego wachlarza sesji rodzinnych. Wymaga dużo wiedzy, praktyki, umiejętności a także cierpliwości i pokory. Dziecko to przecież dla rodziców największy skarb na świecie, a kiedy jest tak drobny wymaga specjalnego traktowania.

Komfortowe studio

Oferujemy Wam komfortowe studio w centrum Szczecina, a w nim warunki sprzyjające dzieciom. Do dyspozycji mamy: profesjonalny atestowany bean-bag, pozycjonery, poduszki do układania, ubranka oraz wiele innych przydatnych akcesoriów dla noworodków.

Sesje life-style

Co kryje się pod szerokim pojęciem lifestyle? Czy można taką sesję nazwać po prostu codzienną? Tak, sesje lifestyle takie właśnie są! W połączeniu z sesją noworodkową uchwycimy naturalne, emocjonalne chwile maleństwa z rodzicami, rodzeństwem i rodziną.

Sesja noworodkowa w domu rodzinnym

Na życzenie sesję noworodkową możemy wykonać w domu maluszka. Dojeżdżamy do Was w całym województwie. Dla kilkudniowego maleństwa najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, a najbezpieczniej czuje się w we własnym domu, w otoczeniu które zna, wśród znajomych zapachów z mamą obok. Niewątpliwie jest to też udogodnienie dla rodziców.

Najlepszy moment na sesję noworodkową

Na sesji kierujemy się zasadą, że dziecko jest najważniejsze – to ono dyktuje nam warunki, nic na siłę, wszystko bez pośpiechu, bez stresu, 100% komfortu i bezpieczeństwa. Nie przegapcie odpowiedniego momentu, sesje noworodkowe najlepiej wykonać do 14 dnia życia dziecka.

Zaufaj nam!

Jeśli wzbudzamy Twoje zaufanie i rozważasz nas, jako fotografa na sesję noworodkową, zapraszamy do naszego portfolio. Spójrz, czy nasze ujęcia pokrywają się z Twoimi oczekiwaniami. Zapoznaj się z naszą ofertą i zarezerwuj termin sesji noworodkowej już dziś!

strefatworczafotografia
F
F