logo Strefa Twórcza Fotografia

Studniówka

scroll bottom

Chociaż rzadko zdarza się, że studniówka faktycznie odbywa się dokładnie 100 dni przed maturą, zawsze stanowi granicę, po przekroczeniu której żarty się kończą. Pomimo tego, chociaż na chwilę zapomnijmy o książkach i testach. Przez kilka dni głównym tematem będą sukienki, garnitury, partnerzy do poloneza, najlepsi fryzjerzy i kosmetyczki w mieście. Studniówka jest jednym z najważniejszych i niezapomnianych wydarzeń w życiu każdego maturzysty, więc nie można także zapomnieć o wynajęciu fotografa – fotografa na studniówkę!

Fotograf na Studniówkę Szczecin

Podczas studniówki większość czasu spędzamy ze wzrokiem przy wizjerze aparatu, w skupieniu czekając na ciekawe momenty, Wasze miny i zachowania. Zdjęcia które wykonujemy w pełni oddają atmosferę panującą podczas tej wspaniałej imprezy. Staramy wtopić się w tłum i być Waszym przyjacielem z aparatem! Podczas studniówki zawsze pracujemy w zespole. Mamy wtedy pewność, że każdy z Was zostanie sfotografowany i powstanie piękny reportaż.

Kreatywność, indywidualizm i nietuzinkowość to wartości, jakimi powinien cechować się fotograf na studniówkę. Jesteśmy pełnym entuzjazmu i optymizmu zespołem, dla którego największą pasją jest uwiecznianie Waszych historii. Jesteśmy doświadczonym zespołem fotografów. Wypracowaliśmy swój własny niepowtarzalny styl. Nasze fotografie są barwne, naturalne, nieprzerysowane. Dajemy Wam szansę spojrzenia na ten niezwykły dzień z innej perspektywy oraz możliwość wielokrotnego powrotu do tych pięknych, jedynych w swoim rodzaju chwil.

Film i teledysk ze Studniówki!

Dodatkowo, aby uczynić Waszą studniówkę jeszcze bardziej niezapomnianą, proponujemy dodatkową usługę filmowania tego wyjątkowego wydarzenia. Nasz zespół specjalistów może przygotować dla Was również teledysk, który uchwyci wszystkie magiczne chwile, taneczne popisy oraz radosne emocje towarzyszące studniówce. Dzięki filmowi z tego wyjątkowego wieczoru będziecie mogli powrócić do tych niepowtarzalnych momentów z przyjemnością. Zapewniamy, że nasza ekipa filmowa działa z równą pasją i zaangażowaniem co nasi fotografowie. Oferujemy indywidualne i kreatywne podejście do każdego projektu i niezapomniane efekty w postaci profesjonalnie zmontowanego teledysku. Wspólnie stworzymy filmowe arcydzieło, które będziecie mogli dzielić się z przyjaciółmi i rodziną, budząc wspomnienia tego wyjątkowego wieczoru.

Zobacz przykładowy teledysk!

Fotobudka na Studniówkę

Od nas otrzymasz kompleksową obsługę uroczystości! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom rozszerzyliśmy ofertę reportażu fotograficznego o wynajem fotobudkiFotobudka na Studniówkę to gwarancja wspaniałej imprezy. Wystarczy wybrać dla siebie zabawny rekwizyt, aby zapewnić sobie zwariowaną sesję. Dzięki fotobudce każdy maturzysta będzie mógł stworzyć dla siebie oryginalną pamiątkę ze studniówki. Dodatkowym atutem fotograficznej zabawy jest jeszcze lepsza integracja rówieśników, nawet najbardziej nieśmiali uczniowie oddadzą się tej nietypowej rozrywce. Fotobudka na studniówkę to najlepszy dowód na to, że zdjęcia imprezy nie muszą być nudne i oklepane!

Zapoznaj się również z naszą ofertą wynajmu fotobudki!

Nasze usługi świadczymy na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego.

Na życzenie klientów dojeżdżamy na terenie Polski.

Zapoznaj się z naszą ofertą, zamów fotografa na studniówkę!

Oferujemy atrakcyjne ceny!

strefatworczafotografia
F
F