logo Strefa Twórcza Fotografia

Fotograf i kamerzysta na ślub – korzystny pakiet weselny

scroll bottom

Usługi, które można skompletować w pakiet to oszczędność pieniędzy, czasu i mniej formalności. Zgrany team wyczaruje z Waszego ślubu zdjęcia owiane magią i film z dreszczykiem emocji na skórze oglądających. Fotograf i kamerzysta w jednej drużynie to same korzyści!

Decydując się na organizację ślubu i wesela należy omówić kilkadziesiąt kwestii i podjąć stosowne decyzje. Wiadomo, ten magiczny dzień powinien być idealny, spełniać najskrytsze marzenia pary młodej. Wprawdzie najczęściej są one efektem przemyśleń przyszłej panny młodej – prawda panowie? Ale dobrze, że kobiety chętnie przejmują ster, a dla Was zostawiają motoryzacyjne detale i wytrawne trunki 😉 Ale do rzeczy! Biegając po Szczecinie w poszukiwaniu najlepszych usługodawców, warto rozważyć kwestię nieco szerszej współpracy. Podwykonawcy, którzy się znają, a co ważniejsze – darzą się sympatią, potrafią razem stworzyć prawdziwe dzieła sztuki!

Setki niekończących się ślubnych pytań!

Informując najbliższą rodzinę o planowanym weselu, nikt nie oszczędza młodych i wszyscy dopytują o szczegóły. A sukienkę już masz? Nie? Ojej! Z jakich kwiatów będzie bukiet ślubny? Latem najpiękniejsze są peonie! Planujecie zamówić fotobudkę na wesele? A restauracje już zamówiliście? Pan młody będzie miał muchę czy krawat? Pytania w zasadzie się nie kończą! W przypadku młodych, którzy wszystko skrupulatnie planują, są to jednak bardzo ważne pytania.

Natalia i Michał Fotograf ślubny szczecin

Kamerzysta i fotograf – współpraca z efektem „wow”

Aby oszczędzić sobie pracy, warto rozważyć kompleksową obsługę niektórych firm. Organizacja wesela będzie wymagała od Was zdecydowanie więcej trudu, jeśli zdecydujecie się na połączenie elementów tej ślubnej układanki od różnych usługodawców. Ustalanie szczegółów, podpisanie wielu umów, wpłata zadatków, dopilnowanie by podwykonawcy pojawili się w dniu ślubu o właściwym czasie… I tak dalej, i tak dalej. Mówiąc krótko – prawdziwe urwanie głowy!

Paulina i Radosław fotografia ślubna

Profesjonaliści w pakiecie przejmą ślubną „pałeczkę”

Z doświadczenia wiemy, że takie przygotowania są bardziej stresujące, wymagają lepszej organizacji czasu i powodują wśród młodych tak zwaną „spinę” w dniu ślubu. Kochani, wrzućcie na luz! Pozwólcie sobie pomóc. Wybierając kompleksową obsługę, oszczędzacie swój czas, pieniądze i nerwy. Profesjonaliści zajmą się tym, co najważniejsze. Przejdźmy zatem do sedna sprawy. Jakie usługi warto połączyć?

Z pewnością współpraca fotografa i kamerzysty wyjdzie Wam na dobre. Zgrany duet to błyskawiczna reakcja nawet podczas najmniej oczekiwanych momentów. Tak, wiemy! Scenariusz imprezy został dokładnie ustalony. Niestety, los lubi coś dorzucić od siebie w formie gratisu. Dobrzy kumple po fachu szybciej uporają się z problemami. A największa wpadka, przy szybkiej reakcji, będzie postrzegana przez weselników jako np. niespodzianka!

Paulina i Radosław fotografia ślubna

Doświadczony fotograf ślubny rozluźni atmosferę i stworzy nietuzinkową pamiątkę ze ślubu oraz wesela. Przygotuje Was także do sesji ślubnej w plenerze lub studiu. Kamerzysta – najlepiej z dronem, uchwyci niepowtarzalne momenty i stworzy wyjątkowy teledysk lub ślubny film. W sieci aż roi się od dobrych zdjęć podczas pracy fotografa lub kamerzysty. A więc wybranie teamu, który zajmie się zarówno zdjęciami jak i nagraniem video będzie świetną opcją. Ludzie, którzy się znają, lepiej z sobą współpracują, niż ci, którzy widzą się pierwszy raz w życiu, prawda? Nie z każdym da się złapać flow podczas pierwszego spotkania… A dobra współpraca zaowocuje świetną pamiątką. Także warto!

Alicja i Łukasz fotograf ślubny Szczecin

Jeśli do tego zestawu dorzucicie fotobudkę na wesele ze spersonalizowanym albumem, to będziecie mieli kompleksową usługę. Jedna umowa, jeden zadatek. Zamiast trzech spotkań w różnych miejscach – wystarczy jedno. Jeśli zdecydujecie się na współpracę z profesjonalistami, to pomogą Wam dopiąć ostatnie szczegóły. Przypomną o najważniejszych kwestiach i podpowiedzą jak się ustawić, a kiedy wykonać soczysty pocałunek z ukochaną osobą, by kamery uchwyciły niepowtarzalne ujęcie!

fotobudka na wesele Szczecin

Sprawdź nasze pakiety ślubne i ofertę!

strefatworczafotografia
F
F